“סטארגייט: המקור”, טריילר ופיצ’רט לסדרה החדשה

אחד הסרטים הבולטים של שנת 1994 היה “סטארגייט”, סרטו של רולנד אמריך בו כיכבו קורט ראסל, ג’יימס ספיידר ומילי אביטל (שלנו) בתפקיד הקולנועי האמריקאי הגדול הראשון שלה. העלילה המרכזית מביאה את מלחמת בני האדם מכדור הארץ בחייזרים עוינים בעלי טכנולוגיה מתקדמת וכוח רב, לאחר שנתגלה מכשיר חייזרי המאפשר מעבר מיידי לכוכבי לכת אחרים ואפילו לגלקסיות אחרות. הסרט היווה בסיס לשלוש סדרות טלוויזיה מצליחות, “סטארגייט SG-1”, “סטארגייט אטלנטיס”, ו”אטלנטיס יוניברס”.

בימים אלו נשלמת העבודה על סדרה רביעית בפרנצ’ייז הזה, “סטארגייט: המקור” (שם לא רשמי ל-Stargate Origins) שעונתה הראשונה תמנה 10 פרקים והיא תעלה לשידור ישירות באתר הסטרימינג החדש שמעלה חברת ההפקה MGM. הסדרה החדשה תעקוב אחר דמותה של קתרין לנגפורד, בתו של פרופסור פול לנגפורד שגילה את הסטארגייט הראשון בגיזה בשנות העשרים של המאה הקודמת.

חשוב לציין כי בניגוד לסדרות הטלוויזיה להן אנו מורגלים, אורך הפרקים במקרה הזה יהיה קצר מהרגיל (מאוד קצר אפילו) וכל פרק יהיה בסביבות ה-10 דקות. מה שאומר שאנחנו בעצם מקבלים סרט של 100 דקות שמחולק לפרקים, ואולי השם הנכון לסדרה הזו, הוא “סדרת רשת”. לקראת עליית הסדרה שחררה חברת MGM טריילר ראשון, וסרטון מאחורי הקלעים של הסדרה, שתעלה לשידור ב-15 בפברואר 2018:

והנה סרטון מאחורי הקלעים של הסדרה:

השאר תגובה