טריילר מלא וארוך ל- Crisis on Earth-X הקרוסאובר השנתי של רשת CW

הגיע הזמן הזה בשנה בו אנו עדים לקרוסאובר של ארבע סדרות הקומיקס של רשת CW, “החץ”, “הפלאש”, “אגדות המחר” ו”סופרגירל”. בניגוד לשנים קודמות בהן שודר חלק אחד בכל ערב, הפעם הקרוסאובר ישודר בשני ערבים, כשבכל ערב, שני פרקים. בהחלט מדובר באחד הפרויקטים השאפתניים ביותר של CW כשכמות הכוכבים, ודמויות הקומיקס גדלו במהלך השנה האחרונה, והפעם אנחנו נראה על המסך יחד לא פחות מ-21 דמויות וגיבורים שיופיעו זה לצד זה.

הפעם נראה את גיבורינו מתאחדים פעמיים, פעם אחת לקראת חתונתו של בארי אלן/הפלאש שמתעתד להתחתן עם אייריס, משהו שכמובן לא יקרה בתחילת הקרוסאובר, לאור העובדה שלחתונה פולשים… נאצים! כן, כן, קראתם נכון, וכולם שונאים נאצים! בייחוד אם הם מיקום מגביל בו ישנם גם מקבילים לגיבורינו, רק ששם חלקם רעים. נפגוש את אוליבר הרשע יחד עם קארה רשעית והריברס פלאש, שכמובן רוצה להשתלט על הכל. לקראת הקרוסאובר המדובר, שיחררה רשת CW טריילר חדש וארוך של שתי דקות וחצי:

הקרוסאובר יחל ביום שני, ה-27 בנובמבר בפרק של “סופרגירל” ומייד לאחריו פרק של “החץ” (שישודר באופן חד פעמי ביום שני במקום ביום חמישי). שני החלקים האחרונים של הקרוסאובר יוקרנו ביום שלישי ב-28 בנובמבר בפרק של “הפלאש” ומייד אחר כך, הסיום, בפרק של “אגדות המחר”.

לא מכבר שוחרר טריילר חדש לקרוסאובר, תחת הכותרת: “נשק” (באורך של כ-45 שניות):

התקציר הרשמי:
חתונתם של בארי ואייריס מקבצת את כל חבורת הגיבורים יחדיו, אבל העניינים משתבשים כאשר נבלים מכדור הארץ X תוקפים במהלך הטקס. כל הגיבורים מתאחדים ונעזרים בגיבורים נוספים כמו סיטיזן קולד, The Ray, פליסטי סמואק, אייריס ווסט ואלכס דנברס במאבק אל מול הנבלים הגדולים ביותר שיצא לגיבורינו לפגוש. הגיבורים הגדולים של כדור הארץ, החץ הירוק, סופרגירל, הפלאש והקנרית הלבנה מנהיגים את קבוצותיהם במלחמה על עתידו של כדור הארץ ושל האנושות.

השאר תגובה