“אולד מן לוגאן” – אאוט, “אולד מן הוקאיי” – אין

“אולד מן לוגאן”, שנכתב על ידי מארק מילר ויצא ב-2009, הוא ללא ספק אחד מסיפורי וולברין המוכרים והאהובים ביותר. הסיפור אפילו שימש בסיס לסרט האחרון בכיכובו של יו ג’קמן. כעת הודיעה חברת מרוול כי הסאגה תקבל מיני סידרת פריקוול, בכיכובו של הוקאיי, שתיקרא, כראוי, “אולד מאן הוקאיי” ותתרחש 45 שנה בעתיד של יקום מרוול הנוכחי, וחמש שנים לפני עלילת “אולד מן לוגאן”. אלו מיכם שקראו את סיפורו של מילר, זוכרים בוודאי כי הוקאיי הייתה אחת הדמויות המרכזיות במיני סדרה הזו, שעזרה לוולברין במסעו.

את המיני סדרה החדשה יכתוב איתן סאקס, שהרקורד שלו ככותב קומיקס מסתכם בסיפור טיי-אין, של שמונה עמודים, לסיקרט אמפייר שהופיע בחוברת Secret Empire: Brave New World. סאקס היה ב-17 השנים האחרונות הכתב לענייני גיק של הדיילי ניוז הניו יורקי וסיקר סרטים, סדרות, חוברות קומיקס וערך אינספור ראיונות עם אנשי התעשייה. את המיני סדרה יצייר מרקו קקטו שבשנים האחרונות הקדיש את רוב זמנו במרוול לציור חוברות ביקום של מלחמת הכוכבים, ולאחרונה צייר חוברות בסדרות “דוקטור אפרה” ו”קפטן פסמה”.

old-man-hawkeye
לחת להגדלת התמונה

הסדרה, שתתרחש בעתיד האפוקליפטי של “אולד מן לוגאן”, בו חלק גדול מגיבורי העל הוכנעו על ידי אויביהם, תספר את סיפורו של הוקאיי, קלינט ברטון, אשר מאבד את ראייתו. לאור השעון הביולוגי המתקתק, הוקאיי יוצא למשימה אישית שמאלצת אותו להתמודד עם אסון נוראי שקרה לו לפני 45 שנה”.

החוברות הראשונה בסדרת “אולד מן הוקאיי” תגיע לחנויות הקומיקס בינואר 2018.

ותודה לנחמן בן הרוש שהפנה אותנו לידיעה.

השאר תגובה