טריילר ראשון לסרט האנימציה של ווס אנדרסון, “אי הכלבים”

אחרי המתנה ארוכה אנו זוכים (לדעתנו זו מתנה לראש השנה) לטריילר מלא ראשון לסרט האנימציה החדש של ווס אנדרסון (“מר שועל המהולל”, “משפחת טננבאום”). הסרט, שעשוי בטכניקת סטופ מושן, מתרחש בעתיד הקרוב, בזמן שבו אוכלוסיית הכלבים מגיעה למספרים בלתי הגיוניים וביפן, בעקבות מתקפת כלבים, מחליטים “להגלות” את כל הכלבים לאי באמצע האוקיאנוס, שמורכב ברובו מאשפה. ילד צעיר מגיע אל האי בחיפושים אחר הכלב שלו ופוגש בחבורת כלבי אלפא.

ווס אנדרסון הוא ללא ספק אחד הקולות הייחודיים שיש היום בקולנוע בכלל ובקולנוע האמריקאי בפרט. סרטיו זוכים, ברוב המקרים, להערכה רבה מצד המבקרים ולפרסים לא מעטים. בין סרטיו הבולטים: “המרוץ לצמרת של מקס פישר” (כן, ככה קראו בישראל ל-Rushmore), “משפחת טננבאום”, “עמוק במים”, “מר שועל המהולל” שהוזכר כאן, סרט אנימציה משנת 2009 המבוסס על ספרו של רואל דאהל. הסרט זכה בהרבה פרסים והיה מועמד לשני פרסי אוסקר. שני סרטיו האחרונים של אנדרסון היו “ממלכת אור הירח” ו”מלון גרנד בודפשט” שיצא בשנת 2014. בשנת 2015 הודיע אנדרסון כי סרטו הבא יהיה סרט האנימציה “אי הכלבים” אותו גם כתב ושכעת אנו זוכים לטריילר ראשון שלו:

כרגיל בסרטיו של אנדרסון, צוות השחקנים המדבב (או כזה שמופיע בסרטי הלייב אקשן שלו) מורכב ממספר לא מבוטל של כוכבים גדולים, חלקם שחקנים קבועים בסרטיו של אנדרסון. אדוארד נורטון מוביל את צוות המדבבים ככלב רקס ולצידו נשמע את בריאן קרנסטון, ביל מוריי, ג’ף גולדבלום, פרנסס מקדרמונד, הארווי קייטל, לייב שרייבר, סקארלט ג’והנסון, טילדה סווינטון ועוד.

“אי הכלבים” (שם עברי לא רשמי) יעלה בבתי הקולנוע בארצות הברית ב- 23 במרץ 2018 והפך ברגע זה לאחד הסרטים הכי מצופים שלנו לתחילת 2018.

השאר תגובה