בואו להכיר את גיבורי סדרת הטלוויזיה החדשה של מרוול, New Warriors

רשת Freeform, שהיא שלוחה של רשת ABC הנמצאת בבעלות דיסני שברשותה הזכויות על דמויות מרוול, הודיעה לא מכבר כי היא מתכוונת להביא למסך הקטן את חבורת גיבורי העל של מרוול, “הלוחמים החדשים” – New Warriors. הרשת הודיעה שבניגוד לסדרות אחרות שגיבוריהן הם גיבורי על, הפעם יהיה מדובר בסיטקום. כידוע לנו, הניסיון האחרון של הפקת סיטקום בייקום של גיבורי על נכשל קשות והסדרה, Powerless, בוטלה אחרי פחות מעונה.

ה-New Warriors היא קבוצת גיבורי על שהופיעה לראשונה בחוברות מרוול אי שם בשנת 1990, מאז היא עברה מספר גילגולים כשחבריה משתנים עם כל גילגול. להוציא הווליום הראשון של הסדרה, שנמשך על פני 75 גיליונות, הגלגולים הבאים לא זכו להצלחה דומה. כעת הודיעה רשת Freeform כי הליהוקים הושלמו, כולל הליהוק לו ציפו כולם, של נערת הסנאי (Squirrel Girl). בואו להכיר את ששת הגיבורים, הלוחמים החדשים:

דורין גרין (נערת הסנאי)

Milana Vayntrub (This Is Us) will play Squirrel Girl01

על השחקנית: את דורין תגלם מילנה וייטראוב, בת 30, שחקנית וקומיקאית אותה ראינו לאחרונה בסדרה This is Us בתפקיד סלואן סנבורג.

כוחות מיוחדים: כוחות של סנאי- יכולה לדבר עם סנאים, אקרובטית, חזקה יותר מאדם רגיל.

על הדמות: דורין גרין היא בחורה בעלת ביטחון עצמי גבוה. היא מנהיגה מלידה, קשוחה ורצינית. דורין מלאת אנרגיה אולם התכונה הטובה ביותר שלה היא האופטימיות שלה אותה היא גם משרה על אחרים. יש לה ביטחון באחרים והיא מעניקה השראה לאחרים כדי שיוכלו להאמין בעצמם. יש לה חיית מחמד, סנאי (כמובן) טיפי טו, אותו היא לוקחת לכל מקום.

הופעה ראשונה בקומיקס: דורין גרין הופיעה לראשונה בחוברת Marvel Super-Heroes #8 בשנת 1991 לצידו של איירון מן. הדמות נוצרה על ידי סטיב דיטקו וויל מוריי.

קרייג הוליס (מיסטר אל-מוות)

Derek Theler (Baby Daddy) will play Mister Immortal01

על שחקן: את קרייג הוליס יגלם השחקן דרק ת’לר בן ה-31 אותו אנו מכירים בעיקר כדני ווילר השרירי מהסיטקום “בייבי דאדי”.

כוחות מיוחדים: לא יכול למות. לעולם לא! אולי. לפחות זה מה שהוא אומר.

על הדמות: הוא הליצן של החבורה, זה שמסתבך ומסבך את כולם. הוא יהיר, בטוח בעצמו (הרבה מעבר לנורמלי). למרות שיש לו את הכוח המדהים הזה של אל-מוות, קרייג הוא עצלן ולא ממש למד איך להילחם. הוא אומר שאם יש לו את כל הזמן שבעולם, הוא ילמד איך להילחם, מתישהו, בינתיים הוא נהנה מהחיים. אומנם לפעמים אפשר להרוג אותו, אבל הוא חוזר לחיים אחרי תקופה לא ארוכה. מה שכן, הוא די גמיש ואקרובט לא קטן.

הופעה ראשונה: קרייג הוליס הופיע לראשונה בחוברת West Coast Avengers #46 שיצאה ב-1989 והוא נוצר על ידי ג’ון ביירן.

דוויין טיילור (נייט טראשר)

Jeremy Tardy (Dear White People) will play Night Thrasher01

על השחקן: את דמותו של דוויין טיילור מגלם השחקן ג’רמי טארדי שהוא לא מאוד מוכר לקהל הישראלי. השחקן הצעיר שיחק בתפקידים קטנים בסדרות טלוויזיה ובסרטים כמו “בון טומהוק” ו”כלבי מלחמה”. הוא הופיע גם בסידרה Dear White People של נטפליקס שעונתה הראשונה שוחררה באפריל.

כוחות מיוחדים: אין לו, אלא אם אתם מחשיבים הרבה כסף ככוח על.

על הדמות: דווין הוא סוג של סלבריטי עם ערוץ יוטיוב משל עצמו. הוא מבריק, חזק, אצילי ולפעמים קצת יותר מדי מלא מעצמו. דווין הוא יזם ויודע טוב טוב איך לקדם את עצמו. אבל, הוא גם מאמין בכל ליבו בצדק ובעשיית טוב. הוא מסתיר את העובדה שהוא מגיע ממשפחה מאוד עשירה כי הוא מפחד שברגע שזה ייוודע הוא יאבד את האמינות שלו בקרב “אנשי הרחוב”.

הופעה ראשונה בקומיקס: דוויין טיילור הופיע לראשונה בחוברת Thor #411 שיצאה ב-1989. הדמות נוצרה על ידי טום דה פלקו ורון פרנץ.

רובי בולדווין (ספידבול)

Calum Worthy (Austin and Ally) will play Speedball01

על השחקן: את דמותו של רובי בולדווין מגלם קאלום וורט’י בן ה-25 שהקהל הצעיר בוודאי מכיר אותו מהסידרה הקומית “אוסטין ואלי” של ערוץ דיסני בו גילם וורט’י, במשך 87 פרקים, את דז.

כוחות מיוחדים: יכול לשחרר כדורי אנרגיה קינטים.

על הדמות: רובי גדל תוך שהוא צפה במטוסים ממריאים ממגדל הנוקמים בניו יורק. הוא מאוד אוהב להיות גיבור על. אבל, כשמו, הוא אימפולסיבי, לא בוגר בעליל ומפחד לאכזב את הסובבים אותו. ולמרות שלהיות מסוגל לירות כדורי אנרגיה קינטים נשמע מגניב, רובי עדיין לא מצליח להשתלט על הכוחות שלו, והכדורים פשוט יוצאים מכלל שליטה.

הופעה ראשונה בקומיקס: רובי בולדווין הופיע לראשונה בחוברת The Amazing Spider-Man Annual #22 שיצאה ב-1988. הדמות נוצרה על ידי סטיב דיטקו וטום דה פלקו.

זאק סמית’ (מיקרוב)

Matthew Moy (Two Brok Girls) will play Microbe01

כוחות מיוחדים: יכול לדבר עם חיידקים (כן, כן, זו לא טעות)

על השחקן: מתיו מוי, שלמרות שנראה צעיר מאוד, הוא כבר בן 33. הקהל הישראלי מכיר אותו כהאן לי מהסדרה “מרוששות”.

על הדמות: זאק הוא ביישן, הוא היפוכונדר (גם אתם הייתם אם הייתם יכולים לדבר עם חיידקים כל היום). הכוח המיוחד שלו הופך אותו כמעט לטלפת – החיידקים מספרים לו הכל על האדם שמולו, איפה הוא היה, מה הוא אכל ועם מי הוא בילה. קשה מאוד לשמור על סודות ממנו. הוא בחור נעים הליכות ומתוק שהחבורה מאמצת לתוכה ועוזרת לו לפתח ביטחון עצמי.

הופעה ראשונה בקומיקס: זאכרי סמית’ ג’וניור, הופיע לראשונה בחוברת New Warriors vol 3 #1 שיצאה ב-2005. הוא נוצר על ידי סקוטי יאנג וזב וויילס.

דבורה פילדס (דברי)

Kate Comer will play Debrii01

כוחות מיוחדים: היא טלקינטית ברמה נמוכה ובעיקר אוהבת לעבוד על אנשים.

על השחקנית: את דמותה של דבורה פילדס תגלם קייט קומאר שהפילמוגרפיה שלה כוללת בעיקר תפקידי אורח בסיטקומים לא מאוד מוכרים ותפקידים קטנים בסרטים (גם לא ממש מוכרים).

על הדמות: דבורה היא בחורה בעלת כבוד עצמי גדול, היא מצחיקה ושנונה וגאה (כן, היא לסבית מוצהרת). דבורה חוותה אובדן כבד בחייה בעקבות “מעשים הירואים” של גיבורי על, טראומה שמשפיעה עליה עד היום. היא מסוגלת לטפל בעצמה (או לפחות זה מה שהיא אומרת ומאמינה). היא תעמיד אנשים במקומם אם יגידו משהו שלא במקום ואין לה שום בעיה להביע את הדעות שלה באופן הכי ישיר.

הופעה ראשונה בקומיקס: דבורה פילדס, הופיעה לראשונה בחוברת New Warriors vol 3 #4 שיצאה ב-2005. היא נוצרה על ידי סקוטי יאנג וזב וויילס.

הסדרה, “הלוחמים החדשים” (שם לא רשמי), שתמנה 10 פרקים בלבד, תעלה לשידור במהלך 2018.

השאר תגובה