“בייבי דרייבר” – בואו להכיר את הסרט המגניב של הקיץ

עברנו כבר כמה סרטי גיבורי על (“שומרי הגלקסיה 2”, “וונדר וומן”) זכינו גם לראות המשכונים למיניהם (“שודדי הקריביים 5”) ועדיין, יש תחושה שעונת הקיץ לא מצליחה להיות מלהיבה באמת (ולא, אנחנו לא מדברים על “ספיידרמן: השיבה הביתה”, כי אנחנו ממש, אבל ממש מתלהבים לקראתו). בסוף השבוע הקרוב, ה-29 ביוני, יעלה בבתי הקולנוע אחד הסרטים היותר מגניבים של השנים האחרונות, וכנראה הסרט הכי מגניב של הקיץ, “בייבי דרייבר” שביים אדגר רייט ונכנס למקום החמישי ברשימת הסרטים הכי מצופים הקיץ של צוות האתר.

לאדגר רייט, יש מקום גדול בלב העולם הגיקים מכיוון שהוא מצליח לייצר סרטים שהופכים לקאלט בערך מהיום הראשון שהם מוקרנים. רייט עומד מאחורי טרילוגיית הקורנטו בכיכובו של סיימון פג (“מת על המתים”, הוט פאז” ו”סוף העולם”) וגם אחראי על “סקוט פילגרים נגד העולם” (או אם אתם מתעקשים לשם העברי “האקסים של החברה שלי”). רייט גם היה אמור לביים את “אנטמן” אך נפרד מההפקה שהשתמשה בתסריט שלו. לפני שנמשיך, הנה הטריילר:

הסרט מלא בכוכבים עכשווים שהשילוב ביניהם, לכשעצמו, הוא די מגניב: אנסל אלגורט (אשמת הכוכבים, מפוצלים) הוא בייבי ולצידו ניתן לראות את לילי ג’יימס (שגילמה את סינדרלה ב… “סינדרלה”), קווין ספייסי, ג’ון בארנת’ל (המעניש בעונה השנייה של “דרדוויל” של נטפליקס ובקרוב בסדרה משל עצמו), ג’יימי פוקס וג’ון האם. כמו בחלק גדול מהסרטים של רייט, גם כאן, ואולי יותר מאשר בכל סרטיו הקודמים, למוסיקה יש תפקיד חשוב ביותר בעיצוב הקצב של הסרט. כדי להסביר את הזווית המוסיקלית טוב יותר, שיחררה חברת ההפקה פיצ’רט. כדי להמחיש את העניין, ג’ון האם אומר בסרטון כי התסריט הגיע יחד עם דיסק און קי ועליו 35 השירים שילוו את הסרט כדי שיוכל לשמוע בזמן שהוא קורא את התסריט:

התקציר העברי של הסרט:
בייבי, נהג שודים צעיר ומוכשר (אנסל אלגורט מ-‘אשמת הכוכבים’), נעזר במוזיקה על מנת להיות הכי טוב במשחק. כאשר הוא פוגש את נערת חלומותיו (לילי ג’יימס), בייבי רואה הזדמנות לזנוח את חיי הפשע ולצאת לחופשי. אולם לאחר שנאלץ לעבוד עבור ראש ארגון פשע (קווין ספייסי) הוא חייב להתמודד עם המציאות, כאשר שוד שלקח בו חלק משתבש ומאיים על חייו, אהבתו והחופש שלו.

ואם עד עכשיו לא שוכנעתם לראות את הסרט, הנה מיקס מגניב במיוחד של הטריילרים שיצר DJ מארק רלם:

“בייבי דרייבר” יעלה בבתי הקולנוע ביום חמישי הקרוב, 29 ביוני.

השאר תגובה