“תיקים באפילה” חוזרת לעונה 11!

עכשיו זה סופי ורשמי, אחרי לא מעט ספקולציות (ולחץ מצד האוהדים הרבים), “תיקים באפילה” חוזרת לעונה 11 מה שאומר שאולי נוכל לקבל תשובות ברורות יותר לסוף עונה 10 שהשאירה לא מעט אנשים פעורי פה ומבולבלים. פוקס הזמינה באופן רשמי עוד עונה (מקוצרת) של הרפתקאותיהם המחודשת של פוקס מולדר ודיינה סקאלי, סוכני ה-FBI הנודעים שיוצאים לחקור תופעות על טבעיות, חטיפות חייזרים ועוד.

מגאזין הבידור המקצועי Variety מדווח כי העונה החדשה, תהיה מורכבת מעשרה פרקים (בניגוד לששת הפרקים של ארוע החידוש משנה שעברה) ויפיק אותה כריס קרטר אשר יצר את הסדרה אי שם בתחילת שנות התשעים. דיוויד דוכובני וג’יליאן אנדרסון חוזרים לנעלי הסוכנים המוכרים והאהובים. הסדרה נמצאת בעדיפות גבוהה מאוד אצל רשת פוקס ויש כאלו שטוענים שהפקתה תחל כבר בחודשים הקרובים כשהכוונה היא לשדר אותה בעונת השידורים של 2017-2018.

הסדרה, שחזרה לעונה חדשה ומקוצרת ב-2016, זכתה להצלחה עצומה וכל פרק משך כ-16 מיליון אנשים שראו אותו בפלטפורמות שונות (לא רק בטלוויזיה). הביקורות היו פושרות יחסית אבל הקהל התלווה למסע המחודש של סקאלי ומולדר למרות שהעונה לא בדיוק חזרה לפורמט של “המפלצת השבועית” והעובדה שהפרקים לא שודרו בסדר הנכון.

השאר תגובה