שודדי הקאריביים: מתים לא מספרים דבר – טריילר חדש

עברו כמעט חמישה חודשים (שזה הרבה מאוד זמן) מאז שחררה חברת דיסני את הטיזר המלא הראשון של "שודדי הקאריביים: מתים לא מספרים דבר", הסרט החמישי בסדרה הפופולארית שהחלה אי שם בתחילת שנות האלפיים. ג'וני דפ חוזר לגלם את דמותו של קפטן ג'ק ספארו, דמות שהוא גילם לראשונה לפני 14! שנה, כשיצא הסרט הראשון, אי שם בשנת 2003. פנים מוכרות נוספות שנראה בפרק החמישי, הם פניו של ויל טרנר, אותו מגלם אורלנדו בלום, שקשה להגיד שהקריירה שלו משגשגת בשנים האחרונות. ג'פרי ראש חוזר גם הוא לגלם את קפטן ברברוסה.

את הנבל התורן מגלם חאוויר ברדם, עושה עבודה נהדרת של נבל מוטרף לחלוטין. פנים חדשות נוספות, צעירות יותר, הן של קיה סקודלריו, אותה ראינו בסדרה הבריטית הנהדרת Skins ובסרטי "הרץ במבוך" שם היא מגלמת את תרזה ושל ברנטון ת'וויטס האוסטרלי אותו ראינו בסרטים כמו "המעניק" ו"מליפסנט". את המסורת, של כוכבי רוק וותיקים, שמגיעים להופעות אורח בסרט, מסורת שהחלה עם הופעתו של קית' ריצ'ארדס (שגם מופיע בסרט החדש), ימשיך פול מקארתני (כן, כן, הפול מקארתני הזה). את הסרט מביימים יוהכין רונין ואספן סנדברג שאחראים על ההצלחה העצמאית Kon Tiki, ומאחורי התסריט עומד ג'ף נתנזון, שהרקורד שלו קצת לוקה בחסר (מבחינת איכות והתלהבות) וכתב סרטים כמו "ספיד 2", "שעת שיא 3", ו- "אינדיאנה ג'ונס וממלכת גוגלת הבדולח", לצד סרטים טובים יותר כמו "תפוס אותי אם תוכל" ו"טרמינל".

התקציר העברי הרשמי:
ג'וני דפ חוזר לתפקידו האיקוני בתור קפטן ג'ק ספארו, אחת הדמויות האהובות ביותר בעולם הקולנוע. הפעם מצטרף אליו גם זוכה פרס האוסקר חוויאר ברדם. קפטן ספארו מוצא את עצמו בהרפתקה חדשה, לאחר שאיבד את מזלו, רוחות של ביש מזל נושבות לכיוונו כשרוחות רפאים של פיראטים בהנהגתו של יריבו העתיק והנורא קפטיין סאלאזר (ברדם) בורחות ממשולש השטן ונחושות להרוג כל פיראט בים… כולל אותו. תקוותו היחידה של קפטן ג'ק היא קלשונו של פוסידון, חפץ עתיק יומין המעניק לאוחז בו שליטה על כל הימים.

"שודדי הקאריביים: מתים לא מספרים דבר" יגיע לבתי הקולנוע בישראל ב-25 במאי.

השאר תגובה