טריילר חדש (וכנראה אחרון) ל”היפה והחיה” של דיסני

בעוד פחות מחודשיים יגיע לבתי הקולנוע בישראל העיבוד החדש של דיסני לקלסיקה המצוירת שלהם, “היפה והחיה” משנת 1991. למרות שמדובר באחד הסרטים המצופים של השנה, חברת דיסני קצת מקמצת בשחרור קטעים, תמונות או טריילרים ובעצם, הטריילר המצורף לכתבה הזו הוא השלישי בלבד, לאחר טיזר שלא ממש גילה לנו הרבה וטריילר אחד מלא שיצא לפני חודשיים וחצי.

בגרסת הלייב אקשן מככבים: אמה ווטסון כבל, דן סטיבנס, אותו נראה ממש בקרוב בסדרה “לגיון”, המתרחשת ביקום האקס-מן, הוא “החיה”. לוק אוונס (טרילוגיית “ההוביט”) הוא גסטון וג’וש גאד מגלם את חברו/משרתו/עושה דברו הנאמן, לה-פו. אמה תומפסון (“להציל את מיסטר בנקס”) היא גברת פוטס, קווין קליין הוא אביה של בל, מוריס. איאן מקלן מגלם את השעון קוגסוורת’ ואילו יואן מקרגור הוא הפמוט לומייר.

את הסרט מביים ביל קונדון, תסריטאי ובמאי יחסית נחשב בהוליווד שביים דרמות מוצלחות כמו “קינסי” ו”אלים ומפלצות” וגם בלוקבסטרים בדמותם של שני הסרטים האחרונים בסדרת “דמדומים”. קונדון גם ביים את הסרט המוסיקלי “נערות החלומות” משנת 2006 וכתב את התסריט של “שיקאגו” (2002) שנחשב לסרט שהחזיר למיוסיקלז ההוליוודים את מקומם במפה הקולנועית העכשווית.

beautybeast_1sh-heb

הגרסה החדשה תהיה קרובה מאוד לסרט האנימציה המקסים משנת 1991, כשהשירים המוכרים והאהובים יזכו להקלטות חדשות ואליהם יצטרפו שירים חדשים. דיסני, שמתייחסים ברצינות לצד המוסיקלי בסרט, לקחו את הצוות המנצח של אלן מנקן וטים רייס שיהיו אחראים על העיבודים המוסיקלים ועל השירים החדשים. אלן מנקן הלחין את הסרט המקורי (למילים של האוורד אשמן שמת סמוך ליציאת הסרט ממחלת האיידס) ואף זכה על כך בפרס האוסקר.

“היפה והחיה” יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב-23 במרץ.

השאר תגובה