השחקנית קארי פישר (הנסיכה ליאה) מתה והיא בת 60

ללא ספק אחת הבשורות העצובות ביותר שיצא לנו לדווח עליהן מאז שנפתח האתר. קארי פישר, המוכרת לכולנו כנסיכה ליאה בסדרת סרטי “מלחמת הכוכבים” מתה והיא בת 60. לפני מספר ימים דווח כי פישר חטפה התקף לב במהלך טיסה והובהלה לבית חולים בלוס אנג’לס. למרות שמאוחר יותר יצאו הודעות רשמיות מצד המשפחה כי מצבה השתפר, נראה כי ליבה לא עמד במעמסה והיא נפטרה. המשפחה הוציאה הודעה קצרה: “בלב כבד מודיעה בילי לורד כי אמה האהובה, קארי פישר, מתה ב-8:55 הבוקר. היא הייתה אהובה ברחבי העולם וחסרונה יורגש מאוד”.

carrie-fisher

קארי פישר הפכה לאחת הדמויות האייקוניות ביותר, הנסיכה ליאה אורגנה בסדרת סרטי “מלחמת הכוכבים” כשהיתה רק בת 20 ודמותה כאישה חזקה השפיעה רבות על מיליוני אנשים ב-40 השנה האחרונות. פישר, בתם של אייקוני הוליווד, דבי ריינולדס ואדי פישר, נכנסה לעולם הקולנוע בגיל צעיר והופיע בסרט “שמפו” לצד וורן ביטי וגולדי הון, היא המשיכה להופיע בסרטים וסדרות טלוויזיה לסירוגין אולם אף אחד מהתפקידים האחרים שעשה לא נשאר בזיכרון אפילו שהופיעה בסרטים נחשבים כמו “האחים בלוז”, “כשהארי פגש את סאלי” “חנה ואחיותיה” ועוד. לאחרונה ראינו אותה בסרט השביעי ב”מלחמת הכוכבים הכוח מתעורר” שהוא הסרט השביעי בסדרה.

קארי פישר גם הייתה סופרת ותסריטאית מוערכת שעבדה בעיקר מאחורי הקלעים. ספרה “גלויות מהקצה” שהפך לרב מכר זכה גם לעיבוד קולנועי ב-1990 בכיכובן של שריל טמפל ומריל סטריפ.

צוות האתר מרכין את ראשו לזכרה של אחת השחקניות שהצליחה להיכנס ללבנו ולא לצאת משם יותר מארבעה עשורים.

השאר תגובה