טריילר חדש ל”בייבי בוס” סרט האנימציה של דרימוורקס

חטיבת האנימציה של חברת דרימוורקס הבינה שתינוקות עובדים בקולנוע, אחרי “טרולים” שמצליח מאוד בקופות, בקיץ הקרוב תביא לנו החברה את העיבוד הקולנועי לבלוקבאסטר הספרותי “קפטן תחתונים” ובאפריל נוכל לראות את סרט האנימציה החדש, “בייבי בוס”. לפני כחודש שוחרר טריילר ראשון של הסרט וכעת מגיע אלינו הטריילר השני. הסרט מבוסס על ספרה של מרלה פרייזי באותו השם שיצא ב-2010. פרייזי היא סופרת ילדים אבל גם מאיירת והילדים בישראל יכלו לראות את האיורים שלה בסדרת ספרי “קלמנטיין” אותה כתבה שרה פניפקר ושיצאה בתרגום לעברית בהוצאת מטר.

את הסרט מביים טום מגראת’ שביים את סרטי “מדגסקר”. אלק בולדיווין מנדב את קולו לתינוק החדש שמגיע ומנהל את העניינים בבית (כמו כל תינוק חדש שמגיע הביתה), ליסה קודרו (חברים) וג’ימי קימל הם ההורים ואילו סטיב בושמי מנדב את קולו לנבל של הסרט (כי כל סרט צריך נבל). פרט טריוויה חביב: את טים, האח הגדול (בן ה-7) של הבייבי בוס, מדובב מיילס באקשי שהוא נכדו של ראלף באקשי, אחד האנימטורים הנודעים בהיסטוריה שיצר לא מעט יצירות מוכרות ומוערכות בשנות השבעים כמו “פריץ החתול”, “שר הטבעות” ו”קרח ואש” (שנעשה בשנות השמונים).

התקציר העברי הרשמי:
אולפני דרימוורקס והבמאי של מדגסקר מזמינים אתכם לפגוש את התינוק הכי לא רגיל בעולם. הוא לובש חליפה, מדבר בקולו של אלק בולדווין ומככב בקומדיית האנימציה של דרימוורקס, בייבי בוס. בייבי בוס הוא סיפור קורע מצחוק המתאר איך משפיעה הגעתו של תינוק חדש על המשפחה, כשהוא מסופר מנקודת מבטו של מספר עם דמיון עשיר בן 7. בייבי בוס היא קומדיה לכל המשפחה עם מסר מחמם לב על חשיבותה של המשפחה.

“בייבי בוס” יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב- 6 באפריל 2017.

השאר תגובה