“פאואר ריינג’רס”, טריילר מלא ראשון לריבוט של חיים סבן.

במהלך קומיקון ניו יורק שנערך בימים אלו, שיחררה חברת Lionsgate את הטריילר הראשון המלא לסרט “פאואר ריינג’רס” שהוא בעצם ריבוט של הסדרה הקאמפית עליה גדלו דורות של ילדים (מסתבר שהסדרה, שעדיין ממשיכה ועונה חדשה העונה לשם Power Rangers Ninja Steel צפוייה לעלות ב-2017). את הסרט מביים דין ישראלייט (שלמרות השם הוא בכלל דרום אפריקאי במקור) אשר ביים את סרט המדע בדיוני העצמאי Project Almanac שעורר עניין ברחבי העולם ב-2015. להלן הטריילר:

צוות השחקנים, כמקובל בסדרות, מורכב רובו משחקנים צעירים ולא מוכרים אבל כן ניתן למצוא את בריאן קרנסטון (“שובר שורות”) בתפקיד זורדון, ה”פרופסור אקסאוויר” של הפאואר ריינג’רס או יותר נכון, המנטור והמאמן שלהם, ואת אליזבת בנקס (“משחקי הרעב” ומי שביימה את פיץ’ פרפקט 2) כריטה רפולסה, הנבלית והאוייבת הראשית של הפאואר ריינג’רס. מי שעומד מאחורי הצלחת הסדרה הוא הישראלי לשעבר חיים סבן, שיחד עם שוקי לוי, הביאו את חמשת הגיבורים הללו לטלוויזיה, אי שם בשנת 1993.

הטריילר, וכנראה הסרט, מתרחקים מהטון הקאמפי של הסדרה ומתרכזים בדרמת נעורים שהופכת לדרמת מדע בדיונית שהופכת לסרט גיבורי על העוקב אחר חמישה בני נוער, לא מאוד מקובלים, אשר מוצאים חפץ חייזרי וכך נפתח אליהם העולם של הפאואר ריינג’רס. הטריילר, שנראה נהדר, מתמקד בדרמה ופחות בלחימות הפאואר ריינג’רס, ככה שאל תצפו לרובוטים ענקיים ותלבושות ססגוניות, לפחות לא בטריילר הזה.

הסרט יעלה על האקרנים בארצות הברית ב-24 במרץ 2017.

השאר תגובה