שני טריילרים לסרט המדע בדיוני ARRIVAL

הסרט המדע בדיוני, ARRIVAL, בכיכובם של איימי אדמס (לואיס ליין ביקום הקולנועי של DC), ג’רמי רנר (הוקאיי ביקום הקולנועי של מרוול) ופורסט וויטאקר אותו נראה בקרוב ב”רוג אחד: סיפור מלחמת הכוכבים), מסתמן כאחד מסרטי הז’אנר המעניינים של תקופת החורף.

הסיבה המרכזית לצפות לסרט היא דניס וילנב, במאי ממוצא קנדי שנכון להיום יצר סרטים נהדרים (אם כי לא תמיד קלים לצפייה). וילנב ביים את סרטי הפעולה והמתח “סיקאריו” ו”אסירים” עם יו ג’קמן, את הסרט הדי הזוי “אויב” עם ג’ייק ג’ילנהול והיה מועמד לפרס האוסקר עם סרטו “האישה ששרה”. הסיבה השנייה היא, שסוף סוף יש לנו סרט מדע בדיוני המבוסס על תסריט מקורי שכתב אריק הייסרר על פי סיפור קצר של טד צ’יאנג. הקריירה של הייסרר אינה יציבה, מצד אחד הוא כתב את סרט האימה הנחשב Lights Out, מצד שני הוא כתב את שני חידושים (לא טובים) לסרטי אימה קלאסים (כן טובים), “סיוט ברחוב אלם”, ו”היצור”.

השבוע שוחררו שני טריילרים לסרט ARRIVAL אחד שמיועד לקהל בארצות הברית:

וטריילר שני, בינלאומי, שמכיל יותר סצינות וגם יותר מידע על עלילת הסרט:

הסרט מתאר עולם שבו הגיעו אובייקטים מן החלל החיצון אשר התפרשו ברחבי העולם במקומות פחות שגרתיים ממה שאנחנו רגילים לראות בסרטים כאלה (זאת אומרת, אין חללית מעל הבית הלבן, אלא בפקיסטן וגרינלנד). הסרט עוסק במאמצי התקשורת של בני האדם עם החייזרים, לפני שהפחד מהם יגרום למתקפות צבאיות חסרות גבולות (או לפחות, ככה זה נראה).

ARRIVAL יוצא לאקרנים בארצות הברית ב-11 בנובמבר, אולם נכון לכתיבת שורות אלו לא ידוע אם ומתי הסרט יזכה להפצה קולנועית בישראל.

השאר תגובה