וידאו: 107 עובדות ש(אולי) לא ידעתם על “מוצאים את דורי”

ביום חמישי, 23 ביוני, יעלה בישראל אחד הלהיטים הגדולים של דיסני ופיקסאר, “מוצאים את דורי” שכבר הצליח לשבור כמה שיאי הכנסות בארצות הברית וברחבי העולם ובתוך פחות משבוע מיום יציאתו הכניס כבר למעלה מ-200 מיליון דולרים. הסרט הוא, כמובן, המשך לסרט “מוצאים את נמו” שיצא ב-2003.

ערוץ היוטיוב ChannelFrederator חיפש, מצא, הקליט ערך והעלה, סרטון הסוקר 107 עובדות על הסרט מדליקות ומלמדות על הסרט ותהליך ההכנה שלו. הידעתם, למשל, שכבר היתה גירסה כתובה לפני כמה שנים של סרט המשך, שיועד לצאת ל-DVD ובכלל לא עסקה בדורי? או למשל שצוות המדובבים כוללים את אנדרו סטנון, הבמאי של הסרט, שדובב את קראש, הצב חובב המהירות בשני הסרטים וכאן מדובב גם צדפה ענקית בעלת פה גדול (תרתי משמע), אידריס אלבה ודומיניק ווסט בתפקידים שגונבים את ההצגה, הופעת אורח מפתיעה מאוד ומשעשעת של סיגורני וויבר וכמובן, אד אוניל (אל באנדי בשבילכם) שעושה עבודה פנומנלית בתור האנק התמנון.

הסרטון כולל כמה ספויילרים לעלילת הסרט:

התקציר העברי הרשמי:
בסרט “מוצאים את דורי” מאולפני דיסני-פיקסאר, דורי חייה באושר בשונית האלמוגים עם מרלין ונמו, כשנה אחרי ההרפתקה ששינתה את חייהם. כשדורי נזכרת לפתע שיש לה משפחה שאולי מחפשת אחריה, היא מגייסת את מרלין ונמו להרפתקה ענקית מעבר לאוקיינוס למכון הימי בקליפורניה. במאמץ למצוא את אביה ואמה, דורי מבקשת את עזרתם של שלושה מהדיירים הכי מסקרנים של המכון הימי: האנק, תמנון שאוהב למתוח את עובדי המכון: ביילי, לוויתן המשוכנע שכישורי הרדאר שלו משובשים; ודסטיני, כרישה עם בעיית ראיה. כשהם מנווטים בזריזות במכון הימי, דורי וחבריה מגלים את הקסם שבפגמים שלהם, בידידות שלהם ובמשפחה שלהם.

השאר תגובה