"האגדה של טרזן" – טריילר IMAX

בתחילת חודש יולי ישוב איש הקופים, טרזן, לפקוד את בתי הקולנוע בישראל בגרסה נוספת (המי יודע כמה) של הגיבור שהמציא הסופר אדגר רייז בורואוז אי שם בשנת 1912.

בין סרט פרנצ'ייז אחד לשני, נזכה לגרסה נוספת, "האגדה של טרזן", שנראית מרהיבה ומלאת אדרנלין. אחרי טריילר שני ומרהיב, שהצליח לייצר עניין בסרט מגיע אלינו טריילר חדש אשר נערך במיוחד לפורמו ה-IMAX ומנצל את החוזק הויזואלי שלו. הטריילר נראה נהדר ומראה לנו טרזן שונה לחלוטין ממה שהכרנו, כבר לא הבחור השרירי התמים שמתעלף כל פעם שג'יין נוגעת בו, אלא גבר גבר שאף אחד מאיתנו לא היה רוצה להתעסק אתו או לפגוש בסמטה חשוכה.

את הסרט מביים דיוויד ייטס, שביים את כל ארבעת הסרטים האחרונים בסדרת סרטי "הארי פוטר", והוא ליהק לתפקיד הראשי את אלכסנדר סקארסגארד ("דם אמיתי") שמאוד מתאים להגדרה של גבר גבר, לתפקיד הראשי, של לורד גרייסטוק, אשר גודל על ידי גורילות ועם הזמן יהפוך להיות טרזן. מרגו (בקרוב כולם יקראו לי הרלי קווין) רובי, מגלמת את ג'יין וכריסטופר וולץ ("ממזרים חסרי כבוד") בא לעשות את מה שהוא עושה הכי טוב, להיות האיש הרע. בסרט משחקים גם סמואל ל. גקסון, השחקן הוותיק ג'ון הארט ודג'ימון הונסו.

"האגדה של טרזן" ייעלה בבתי הקולנוע בישראל ב-7 ביולי.

השאר תגובה