וידאו – הכירו את ארבעת פרשי האפוקליפסה

כשבועיים אחרי הטריילר האחרון שיצא, חברת פוקס משחררת פיצ’רט קצר (כשתי דקות) בו היא מציגה לנו את ארבעת פרשי האפוקליפסה אשר ישרתו את מטרותיו של אפוקליפס בסרט: “אקס מן אפוקליפסה” שמתקרב אלינו בצעדי ענק (ב-19 במאי ליתר דיוק, שבוע לפני ארצות הברית).

הסרטון מציג מבט מעמיק יותר לדמויות אשר יהיו לצידו של אפוקליפס (אוסקר אייזק) שהוא כנראה המוטנט החזק ביותר (ובוודאי הקדום ביותר) ביקום של מרוול בכלל והאקס מן בפרט. בריאן סינגר חוזר לכסא בהמאי בסרט, שהפעם, מתרחש בשנות השמונים.

הסרטון כולל, מן הסתם, ספויילרים לסרט:

התקציר העברי הרשמי:
אחרי הלהיט הבינלאומי – אקסמן: העתיד שהיה, חוזר הבמאי בריאן סינגר עם אקסמן: אפוקליפסה. אפוקליפס, המוטנט הראשון והחזק ביותר ביקום של אקסמן מבית מארוול, צבר את כוחותיהם של מוטנטים רבים אחרים והפך לאלמותי ובלתי מנוצח. הוא מתעורר אחרי אלפי שנים ומגייס צוות של מוטנטים חזקים וביניהם מגנטו המיואש (מייקל פסבנדר) כדי לטהר את האנושות וליצור סדר עולמי חדש שעליו הוא יוכל לשלוט. כשגורל העולם תלוי על בלימה, רייבן (ג’ניפר לורנס), בעזרתו של פרופסור X (ג’יימס מאקבוי) חייבים להוביל צוות של מוטנטים צעירים על מנת לעצור את הארכי-נבל הגדול מכולם ולהציל את האנושות מכיליון.

השאר תגובה