ספר הג’ונגל – מאחורי הקלעים וגלריית תמונות מרהיבה

אחד הסרטים המצופים של החודש הקרוב (להוציא אותו סרט גיבורי על) הוא ללא ספק הגרסה המחודשת של חברת דיסני ל”ספר הג’ונגל” שהוא, כידוע, אחד מסרטי האנימציה המוכרים והאהובים בכל הזמנים.

ג’ון פברו, שביים את שני סרטי “איירון מן” הראשונים עומד מאחורי העדשות כשהוא מביים את הילד ניל סת’י ומגוון רחב מאוד של חיות מאונפשות בקולותיהם של סקרלט ג’והנסון, כריסטופר ווקן, ביל מוריי, לופיטה ניונגו, בן קיגסלי ואידריס אלבה ועוד. הסרט יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב-14 באפריל. אחרי הטריילר השני המרשים, שחררה חברת דיסני סרטון קצר המתאר את מאחורי הקלעים של הסרט וההשפעות הגדולות שהיו לסרט האנימציה המקורי על היוצרים (הסרטון מייד אחרי הגלריה).

כמו כן, שוחררה גלריית תמונות מדליקה של השחקנים עם הדמויות אותם הם מדובבים. על הצילומים המרהיבים הללו אחראית שרה דאן (Sarah Dunn).


סרטון מאחורי הקלעים:

התקציר העברי הרשמי:
מבוסס על הסיפורים הנצחיים מאת רודיארד קיפלינג ובהשראה סרט האנימציה הקלאסי של דיסני. “ספר הג’ונגל” הוא הרפתקה אפית חדשה על מוגלי, הילד שגודל על ידי משפחה של זאבים. מוגלי מגלה שהוא אינו רצוי עוד בג’ונגל לאחר שהנמר האימתני שירחאן (קולו של אידריס אלבה), אשר נותר מצולק ע”י בני האדם, מחליט שמוגלי הוא סכנה שצריך לסלק מהג’ונגל. כשהוא נאלץ לעזוב את הבית היחיד שאי פעם הכיר, מוגלי יוצא למסע מרתק של גילוי עצמי, מובל ע”י מורו הרוחני- הפנתר בגירה (קולו של בן קינגסלי) וע”י באלו- הדוב החופשי בנשמתו (ביל מוריי). לאורך הדרך מוגלי פוגש ביצורים שונים בג’ונגל כמו קאה (קולה של סקרלט ג’והנסון), נחשית פיתון שמפתה ומהפנטת את גור-האדם, והמלך לואי החלקלק (קולו של כריסטופר ווקן), שמנסה לשכנע את מוגלי לחשוף את סודו של הפרח האדום, החמקמק והקטלני: אש.

השאר תגובה