אלן טודיק, דני פודי וונסה הדג’נס לפיילוט POWERLESS שמתרחש ביקום של DC

בחודש ינואר דווח כי רשת NBC הזמינה פיילוט לסיטקום הקומיקס (הראשון?!) Powerless המבוסס על דמויות מהעולם של DC קומיקס. הסדרה מתוארת כ”המשרד” ביקום בו חיים גיבורי על, והיא מתרחשת במשרדיה של חברת הביטוח הגרועה בעולם. לא ברור אם אנחנו נראה את גיבורי DC מככבים בסדרה, ובוודאי לא את הבולטים שבהם, בעיקר מכיוון שהסדרה מתמקדת בבני אדם רגילים, שחיים ביקום של DC.

מגזין חדשות הבידור Varity דווח כי ונסה הדג’נס, כוכבת סרטי “היי סקול מיוזיקל” (ואם אתם ממש מתעקשים, בסרטו של זאק סניידר “סאקר פאנץ'”… אבל אנחנו מתאמצים לשכוח מקיומו של הסרט הזה) תככב גם היא באחד התפקידים הראשיים בפיילוט בתור אמילי לוק, סוכנת ביטוח שאוהבת את עבודה כי היא אוהבת לעזור לאנשים.

hudgens-social-439fd

אתר חדשות הבידור Deadline מדווח כי שלושה שחקנים לוהקו לתפקידים הראשיים בסיטקום. אלן טודיק, המוכר לנו מסדרת המדע בדיונית של ג’וס ווידון “פיירפליי”, דני פודי המוכר לנו מהסדרה “קומיוניטי” וכריסטינה קירק שנראתה לאחרונה בסדרה A to Z. טודיק יגלם את דל, הבוס החדש במשרד שקודם למעמדו לא בגלל שמגיע לו, אלא בגלל שהוא הבן של… פאדי מגלם את טדי, החבר הכי טוב של אמילי, ליצן המשרד שמעביר את הזמן בניסיון למצוא את המתיחה המושלמת. קירק מגלמת את ג’קי שמאוהבת בכל גיבורי העל ובמשרד שלה (או יותר נכון הקופסא הזו שבה יושבים היום אנשים ועובדים מול מחשב) תוכלו למצוא על קירות הגבס הדקים תמונות שלהם. היא הופכת להיות העוזרת האישית של דל.

לדני פודי כבר יש ניסיון בלהיות אדם רגיל שנפגש עם גיבורי על, בעקבות הופעה קצרה שלו ב”קפטן אמריקה, חייל החורף”:

השאר תגובה