טריילר חדש (מקומיקון ניו יורק) לסדרת הטלוויזיה על פי ספרי “שאנארה” של טרי ברוקס

בקומיקון סאן דייגו ראינו את הטריילר הראשון של סדרת הטלוויזיה The Shannara Chronicles המבוססת על סדרת ספרי “שאנארה” שכתב סופר הפנטזיה טרי ברוקס. את הסדרה מפיקה רשת MTV והעונה הראשונה, שתעלה לשידור בינואר 2016, כוללת 10 פרקים.

את הסדרה, מפיק ג’ון פברו, מי שביים את שני סרטי “איירון מן” הראשונים ובימים אלו משלים את ההפקה על העיבוד המחודש ל”ספר הג’ונגל” של חברת דיסני. אלפרד גוך ומיילס מילר, שיצרו את הסדרה “סמולוויל, עומדים מאחורי העיבוד הטלוויזיוני. ג’ונתן ליבסמן, שביים את “זעם הטיטנים” והגרסה האחרונה של “צבי הנינג’ה” מביים את כל פרקי הסדרה. סדרת “שאנארה” החלה אי שם בשנת 1977 עם הטרילוגיה המקורית שכתב ברוקס, ומאז הפכה לסדרה אפית שכוללת יותר מעשרים ספרים.

shannara-chronicles-trailer-cast

כעת שחררה רשת MTV טריילר חדש ומרשים ביותר שהוקרן במהלך קומיקון ניו-יורק:

חלק מהספרים יצאו בתרגום לעברית בהוצאת אפוס בתחילת שנות האלפיים, וזהו התקציר של הספר הראשון, “חרב שאנארה”:

לפני זמן רב נחרב העולם במלחמות הרשע הקדום. כעת נאלץ המין האנושי להתחרות עם גזעים רבים אחרים – ננסים, טרולים, גמדים ואלפים. אבל שיאה אוהמספורד, בנו המאומץ של פונדקאי, שבעורקיו זורם דם אלפים ובני אנוש גם יחד, אינו יודע כמעט דבר על הבעיות האלה. עמק הצל, המקום שבו גדל, הוא מקלט שליו. ואז מגיע אל עמק הצל אלנון, ענק מאיים וקודר, בעל ידע מסתורי וכוחות קסם מסתוריים אף יותר. הוא מגלה לשיאה ששר המכשפים הנורא שהעולם כולו חשב אותו למת, זומם שוב להרוס את העולם. הנשק היעיל היחיד כנגד כוחות האופל היא חרב שאנארה שאותה יכול להניף רק צאצא אמיתי של ג’רל שאנארה. שיאה הוא היורש החי האחרון לבית שאנארה, ותקוותם היחידה של כל הגזעים! שיאה מוחה וטוען שהוא אינו גיבור, אך הדרואיד מודיע לו שהוא מוכרח להשיג את החרב. עם אור הבוקר נעלם אלנון, משאיר אחריו פתק אזהרה מסתורי. זוהי תחילתה של משימה לכאורה חסרת סיכוי, משימה שהיא מאבק של אדם פשוט בכוח הרשע הנורא ביותר שהעולם ידע מעודו. חברים נועזים מצטרפים לשיאה ונאבקים ביריבים נוראים ובסכנות. הסכנה גוברת כשצבאותיו של שר המכשפים יוצאים למלחמה. אך בסופו של דבר, העימות בין שיאה ובין שר המכשפים הוא בלתי נמנע, ושיאה מתייצב לעימות בלי ידע ובלי תקווה שינחו אותו במשימתו.

השאר תגובה