נטפליקס הזמינה פרקים חדשים של “מראה שחורה”

אחרי 2 עונות וספיישל חג מולד, סדרת המד”ב הבריטית האפלה והמטרידה “מראה שחורה” עוברת לשירות הסטרימינג האמריקני.

ב-2011 עלתה לשידור בערוץ 4 הבריטי הסדרה של צ’ארלי ברוקר עם שתי עונות בנות שלושה פרקים כל אחת, ובחג המולד האחרון הוקרן פרק ספיישל באורך כפול. הרעיונות שברוקר הציג התייחסו לנושאים חברתיים וטכנולוגיים שנמצאים על קצה המזלג של ההתפתחות האנושית; יש הגורסים כי הם חוזים את העתיד הצפוי לנו בשנים הקרובות, אם לא מתרחשים כבר ברגעים אלה.

BM2-Be-Right-Back7-148

העונה השנייה שודרה בתחילת 2013 ולמעט הפרק המיוחד, לא היה ברור מה קורה עם עונה שלישית, עד השמועות לאחרונה על משא ומתן עם נטפליקס.

כעת מאשרים נטפליקס וברוקר כי החברה הזמינה את הפקתם של 12 פרקים חדשים מהסדרה, אך לא ברור מה יהיו ההשלכות על שידורה באי מולדתה.

בפרקי “מראה שחורה” בעבר כיכבו לא מעט פרצופים מוכרים כמו ג’ון האם, היילי אטוול, דומהל גליסון, טובי קבל וג’ייסון פלמינג.

Black-Mirror-Christmas-Special

לא ברור אם עיתוי ההכרזה הגיע בצירוף מקרים: השבוע “מראה שחורה” חזרה לתודעה, ספציפית הפרק הראשון בסדרה, כשדווח על מעשים לא ראויים שביצע ראש ממשלת בריטנה דייוויד קמרון בראש חזיר מת כשהיה צעיר; זאת בדומה לאקט מיני בחזיר שנכפה על ראש הממשלה הבידיוני במוקד הפרק, לאחר חטיפתה של אחת מבנות המלוכה.

בין התרחישים הנוספים שהוצגו בסדרה גם מחיר התהילה האכזרי, שימוש נלוז במדיה ובתקשורת, ההתדרדרות המוסרית של תכניות ריאליטי, אובדן האנושיות לרעת הרשתות החברתיות ועוד.

השאר תגובה