מייקל ביי מציג: נובלות גרפיות אינטראקטיביות

מגאזין חדשות הבידור Variety מדווח כי חברת המדיה 451 Media Group שבבעלותו של מייקל ביי (במאי סדרת “הרובוטריקים” עוד אי אילו שוברי קופות) הודיעה כי היא נכנסת להפקת והפצת נובלות גרפיות אינטראקטיביות, הכוונה היא שילוב של הסיפור המודפס על דפים עם קטעי וידאו דיגיטלים. שילוב שמיועד לקריאה בסמארטפונים ובטאבלטים. כדי להפיח חיים ברעיון החדשני השני, שיתפה חברתו של מייקל ביי פעולה עם רשת Machinima.

נוכל לתת הצצה ראשונה לנובלות הגראפיות קרוב לקומיקון ניו יורק בתחילת חודש אוקטובר שם החברה תציג לראשונה את הכותרים השונים (בשלב הזה מדובר על חמישה) והאפשרויות שהטכנולוגיה הזו מביאה איתה. לא הרבה ידוע על העלילות של הסדרות השונות, אך מן הכריכות ברור כי מדובר בכותרים אלימים ביותר (סיפורי מלחמה, אימה וזומבים).

גלריה: חמשת הכותרים הראשונים שחברת 451 מייצרת:

ביי אסף לצידו כמה מיוצרי הקולנוע שעבדו איתו במהלך הקריירה: סקוט רוזנברג, תסריטאי שכתב, בין היתר, את “קון אייר”, “עקיצה בשישים שניות” ולאחרונה יצר את סדרת הטלוויזיה ZOO. סקיפ וודס, תסריטאי, ששמו כנראה לא יגרום לאף אחד לצהול משמחה לאור העובדה שהוא כתב סרטים כמו “אקס מן המקור: וולברין”, שני סרטי “היטמן” ו”מת לחיות 5″. ג’ורג’ פלקאנוס, שם לא מוכר שמקושר לכמה פרוייקטים מאוד נחשבים, כמו “הסמויה” ו”הפסיפיק” להם כתב תסריטים. מארק מאלוק, שכתב את התסריט לדרמת הפשע המתקרב בכיכובו של ג’וני דפ Black Mass. קליי מקלאוד צ’פמן, הוא סופר שגם כותב מדי פעם קומיקס ושאת עבודתו קראנו לאחרונה ב-Amazing Spider-Man: Edge of Spider-Verse, וב=Avengers: Earth’s Mightiest Heroes.

הצצה ראשונה לחמשת הכותרים הראשונים:

טכנולוגיית המגע (Touchcode Technology) בה נעזרת החברה, פותחה על ידי T+ink וכוללת שימוש בדיו מיוחד בזמן הדפסת החוברות, כאשר הקורא יעביר את הסארטפון או הטאבלט שלו על הדיו, כמובן לאחר הורדת האפליקציה, ייפתח לו עולם חדש של תוכן.

איך כל הסיפור קרם עור וגידים, בסרטון הבא:

למידע נוסף פנו לאתר הרשמי של חברת Media Group 451

One thought on “מייקל ביי מציג: נובלות גרפיות אינטראקטיביות”

  1. מצפה לזה, רוב הכותבים ממש טובים, אני חושב שייצא לנו פה קומיקסים טובים למדי…

השאר תגובה