המלחמה מתרחבת, Secret Wars של מרוול תתפרש על פני 9 חוברות

אתר חדשות הקומיקס CBR פרסם כי חברת מרוול הודיעה בהודעה לעיתונות, כי אירוע Secret Wars, שכותב ג’ונתן היקמן ומצייר אסאד ריביק,  התרחב וכעת יתפרש על פני 9 חוברות ולא 8 כפי שתוכנן בתחילה. חוברת מספר 9 תצא בדצמבר.

“נראה כי האירוע גדול אפילו יותר ממה שחשבנו שהוא בתחילה” מסר העורך הראשי של מרוול, אלקס אלונזו, “כדי לעזור להיקמן ואסאד לסיים את האירוע באופן הבומבסטי בו הוא החל אנחנו מוסיפים עוד חוברת. זאת אומרת, עוד חודש של מתח, אקשן וקווי עלילה שמשנים את הכל מהבסיס”.

SECRET-WARS-009-fa8e1
כריכת Secret wars #9 מאת אלכס רוס

עם זאת, הרחבת האירוע, שהחל בחודש מאי,  ובסופו אמור להשתנות לחלוטין פני היקום של מרוול, לא אמור להשפיע על שיגורה המחודש של מרוול באוקטובר תחת הססמה “All-New, All-Different Marvel”.

“הוספת הגיליון לא תשפיע על הכותרים החדשים שיופיעו, תחת המותג החדש באוקטובר” אומר דיוויד גבריאל שאחרי על השיווק והמכירות של מרוול. “אבל בהחלט יכול להיות שתהיינה כמה הפתעות לא צפויות. למעשה, כמו הסדרה המקורית משנת 1984, שהסתיימה אחרי שכמה כותרים כבר היו, מבחינת העלילה, אחריה, גם כן, חלקים מהפאזל יהיו ברורים בסדרות החדשות. אבל, כדי לקבל את התמונה המלאה, אני ממליץ לאוהדים לחכות עד סוף האיוונט”.

השאר תגובה