קונסטנטין מצטרף ל”החץ”

השמועות החלו כבר לפני מספר שבועות, בקומיקון סאן דייגו, כאשר נטען שקונסטנטין, גיבור הסדרת קצרת החיים של רשת NBC, שנמשכה 13 פרקים בלבד לפני ביטולה, יופיע בעונה החדשה של “החץ”. כעת אפשר לפרסם, שהשמועה הפכה לידיעה רשמית. מאט ריאן, שגילם את “קונסטנטין” ישחזר את הדמות בפרק החמישי בעונה הקרובה של “החץ” אשר נקרא Haunted, כך מדווח אתר חדשות הבידור ה-Hollywood Reporter.

“אנחנו שמחים מאוד לצרף את קונסטנטין ליקום הטלוויזיוני של DC” אומר מארק גוגנהיים, ממפיקי הסדרה, “מאט (ריאן) הוא שחקן מוכשר ביותר והדרך בה הוא גילם את הדמות האהובה הזו היה דבר שתמיד אהבנו. העובדה שהכנסנו לא מעט אלמנטים של קסם ומיסטיקה לסדרה, אפשרה לנו לצרף את הדמות הזו לחץ באופן שלא ייראה מאולץ אלא כחלק אורגני מהסדרה. זו תהיה הצדעה לכל אוהדי קונסטנטין שהביאו את תמיכתם בתקופה האחרונה”.

אזהרה: המשך הידיעה כולל ספויילרים לפרק ולעונה הרביעית

האתר TV Insider פרסם ראיון עם גוגנהיים, בו הוא פרט את השתלשלות העניינים שתוביל להגענו של קונסטנטין לסנטרל סיטי וההשפעה שיש לארועים הללו על סדרת הספין אוף, Legends of Tomorrow. קונסטנטין יגיע לעזור להתמודד עם ההשלכות של החייאתה המחודשת של שרה לאנס (קנארי) ב”בור של לזרוס” (סצינה שנראתה בטריילר של סדרת הספין אוף). “בניגוד לת’יאה, אחותו של אוליבר קווין, שלא מתה לחלוטין, ההשלכות שיש לשימוש בבור לזרוס כדי להחיות מישהו מת כמו שרה הן ענקיות… וג’ון קונסטנטין הוא האדם עם היכולות והניסיון והרצון, לעזור לגיבורים שלנו, להתמודד איתם”.

העונה הרביעית של “החץ” תחל ב-7 באוקטובר.

השאר תגובה