בהתהוות, סדרת טלוויזייה לייב אקשן של “אקס-מן”

אתר חדשות הבידור Deadline מדווח כי חטיבת הטלוויזיה של Fox עומלת בימים אלו על פיתוחה של סדרת טלוויזיה, לייב אקשן, של “אקס-מן” וכי העסקה מול מרוול בשלבים מתקדמים ביותר.

מתחילת השנה ישנן שמועות כי Fox מעוניינים להרחיב את היקום של “אקס-מן” מעבר לסרטי הקולנוע, וכי הם יושבים עם חברת מרוול לפתור את בעיית הזכויות על הדמויות. נכון להיום, לחברת Fox יש את הזכויות על דמויות אקס מן לשימוש רק בסרטי קולנוע. במקביל Fox מרחיבים גם את היקום הסינמטי של אקס-מן והם עובדים על סרט המבוסס על סדרת הקומיקס New Mutants.

במהלך סיור של מבקרי הטלוויזיה אמרה דנה וולדן, ראש חטיבת הטלוויזיה של Fox, שהיא מאוד אופטימית לגבי התקדמות השיחות: “אנחנו במשא ומתן עם מרוול” היא אמרה “ואנחנו מאוד מקווים שבקרוב נוכל להוציא הודעה משמחת באופן רשמי, אבל העסקה עדיין לא חתומה”.

Fox מכוונים גבוה עם הסדרה העתידית ולא מתכוונים לייצר מיני סדרה, או סדרה של 13 פרקים אלא סדרה “ארוכת טווח” סטייל “סוכני ש.י.ל.ד”. וולדן הוסיפה כי בסדרה נראה דמויות מוכרות מחוברות הקומיקס ומסרטי הקולנוע, אולם, חלק מדמויות המפתח, כמו למשל דמותו של וולברין, תישארנה רק בסרטי הקולנוע. כמו כן, בהתייחסות ליקום הסינמטי של מרוול, אמרה וולדן: “הדמויות של האקס מן שייכות לחברת פוקס ככה שאנחנו לא מתכוונים לכלול דמויות ששייכות לרשת ABC או לדיסני. זה יהיה פרנצ’ייז ייחודי ועצמאי בדיוק כמו שהוא היה עד עכשיו”.

על הסדרה אמונים בתור Showrunners מאני קוטו ואיוון כץ שעומדים מאחורי הסדרה “24”.

One thought on “בהתהוות, סדרת טלוויזייה לייב אקשן של “אקס-מן””

השאר תגובה