הסרטון הגנוז של פיקסאר מתוך “בחזרה למחר”

אזהרה: הידיעה כוללת ספוילרים לסרט

“בחזרה למחר”, סרטו של בראד בירד, שביים שניים מהסרטים הנפלאים ביותר שחברת פיקסאר הפיקה, “רטטוי” ו”משפחת סופר על”, השתמש בשירותי החברה כדי לתת רקע לאירוע מכונן בסרטו האחרון, “בחזרה למחר”, שהפיקה חברת דיסני ומככב בה ג’ורג’ קלוני. אולם, בסופו של דבר, בירד החליט כי הסרטון, שאורכו כשלוש וחצי דקות, רק עוצר את ההתקדמות של הסרט והשאיר אותו על רצפת העריכה (או יותר נכון, בתיקיית “לתוספות ה-DVD”).

הסרטון מתאר את דרך הקמתה של “ארץ המחר” אליה מגיע פרנק הצעיר אי שם בשנות השישים. על פי הסרט, “ארץ המחר” נוצרה על ידי ארבע דמויות מרכזיות ששלטו במאה ה-19, תומס אדיסון, אחד ממציאים הגדולים שהיו שבין היתר המציא את הקולנוע, הסופר ז’ול ורן (20,000 מיל מתחת לפני המים) שהגה לא מעט המצאות, מכונות ותרחישים הרבה לפני זמנם, כמו למשל, הצוללת. ניקולה טסלה, שלו אנו חייבים תודות על חברת החשמל וגוסטב אייפל ש…אתם יכולים להבין מהשם שלו מה הוא עשה.

על פי הסרט, הארבעה הללו הקימו קבוצה סודית שנקראה “פלוס אולטרה” ויחד קיוו לשנות את האנושות לטובה ולהביא לה את “ארץ המחר”. הסרטון היה אמור להיכנס בסרט בשלב שבו פרנק הצעיר נכנס למתקן “זה עולם קטן” אשר מוביל לפורטל שמשגר אותו ל”ארץ המחר”, בסרט הסופי, פרנק מגיע לפורטל יחסית מהר, במקור, הנסיעה במתקן הייתה אמורה לכלול את הסרטון המצורף לידיעה הזו.

השאר תגובה