חדשות עיבודי קומיקס: The Wicked + The Divine לטלוויזיה; Lumberjanes לקולנוע

אם טרם מאסתם בעיבודים הוליוודיים לקומיקס, בטח תשמחו לשמוע על התכניות להפקת סדרת טלוויזיה על-פי The Wicked + The Divine וסרט המבוסס על Lumberjanes.

סדרת הפנטזיה של קירון גילן וג’יימי מקאלבי (הצמד שהביא לנו את Phonogram והסדרה האחרונה של Young Avengers) מבית אימאג’ החלה בשנה שעברה וסובבת את סיפורם של ה-Pantheon, קבוצה של 12 אלים שאחת לכמה עשורים מתגלגלת לגופם של בני אדם לתקופת חיים מוגבלת, במהלכה הם הופכים לדמויות הנערצות והמוערכות בעולם. בגילגול הנוכחי חברי הקבוצה הם כוכבי הפופ הכי גדולים.

the-wicked-the-divine-002

סדרת הטלוויזיה תופק ע”י חברת ההפקות העצמאית של כותבי הקומיקס מאט פרקשן וקלי סו דקוניק, שאך לפני שלושה חודשים דווח על החוזה שחתמו עם יוניברסל TV.

עיבוד נוסף, הפעם לקולנוע, יהיה של Lumberjanes. הסדרה (שהחלה גם היא ב-2014), שמגיעה מבית בום סטודיוז, נוצרה ע”י הכותבות נואל סטיבנסון וגרייס אליס, הציירת ברוק אלן והעורכת שאנון ווטרס, ומתמקדת בחבורת ילדות\נערות הנמצאות במחנה קיץ של קבוצה הדומה לצופות. הן מחפשות צרות ותמיד מוצאות אותן; בורחות מעיניה המפקחות של האחראית עליהן ופוגשות יצורים מוזרים, חידות קריפטיות וחוות אירועים שמספקים את יצר ההרפתקנות שלהן.

lumberjanes-feature

הסדרה זכתה להצלחה מיידית, לשבחים ולפרסים, בייחוד בזכות הפנייה לקהל יעד צעיר – לרבות בנות – צוות היוצרות הכל-נשי והאופי המבדר שלה.

כחלק מעסקה של בום עם אולפני פוקס, כעת מתקדמים להפקת סרט ע”פ סדרת הקומיקס. את התסריט יכתוב וויל ווידג’ר, שהרזומה המקצועי שלו דליל, ושמו נודע בזכות תסריט בשם The Munchkin, שבשנה שעברה נכנס לרשימה השחורה של תסריטים אהובים שמעולם לא יצאו לפועל. בין מפיקי הסרט יהיו בכירי בום רוס ריצ’י, סטיבן כריסטי ואדם יואלין.

השאר תגובה