דיוויד לינץ’ חוזר לביים את העונה השלישית של “טווין פיקס”

אנחת רווחה בקרב אוהדי הסדרה “טווין פיקס” נשמעה במהלך סוף השבוע, בו הודיע דיוויד לינץ’ כי הוא הגיע להבנות עם רשת הכבלים Showtime והוא חוזר לכסא הבמאי, אותו נטש לפני כחודש, של העונה השלישית הסדרה האלמותית שיצר אי שם בתחילת שנות התשעים.

שובה של הסדרה לעונה שלישית, אחרי 25 שנה, הוכרז באוקטובר שנה שעברה והעבודה עליו החלה, אולם, בתחילת אפריל, צייץ דיוויד לינץ’ כי הוא עוזב את הפרוייקט בגלל חסור הסכמה על כסף. בחודש וחצי האחרונים נערך משא ומתן שאת סופו האופטימי, גילינו, שוב, דרך ציוץ של דיוויד לינץ’.

david lynch twin peaks tweet copy

אתר חדשות הבידור Deadline מדווח כי לא רק המעריצים ולינץ’ מרוצים, אלא גם רשת Showtime ששחררה הצהרה מייד עם פרסום הציוץ של לינץ’: “הקפה שמארק פרוסט ודייויד לינץ’ עשו הוא טעים מתמיד, היה שווה להשאיר אותו על האש את הזמן הנוסף הזה וכעת, הכוס אפילו גדולה ממה שציפינו. דיוויד יביים את כל הסדרה”.

כמו כן, נודע כי הסדרה תכלול מספר גדול יותר של פרקים, מאשר ה-9 שתוכננו בתחילה, אם כי, בשלב הזה, לא ידוע כמה פרקים יהיו. ההפקה יוצאת לדרך ממש בימים אלו כשכולם מקווים כי הם יצליחו להשלים את המשימה לקראת עונת השידורים של 2016, לציון 25 שנה, מאז הסתיימה הסדרה.

קייל מקלאכלן, שזכה בפרס גלובוס הזהב על משחקו בסדרה כסוכן דייל קופר, ישחזר את תפקידו בסדרה החדשה. וכנהוג בימינו הוירטואלים, גם הוא, כשעה אחרי שדיוויד לינץ’ צייץ, צייץ בעצמו ברכה.

Kyle MacLachlan twin peaks tweet

השאר תגובה