טריילר לסדרת הטלוויזיה “דו”ח מיוחד”

כפי שדיווחנו בעבר, “דו”ח מיוחד”, המוכר לנו בעיקר כסרט שביים סטיבן שפילברג ב- 2002 בכיכובו של טום קרוז, הופך לסדרת טלוויזיה בהפקת רשת FOX. הסדרה תהיה חלק מלוח שידורי הסתיו של הרשת ותשודר בימי שני, בשעה 21:00 מייד אחרי “גותהאם”. FOX שחררו טריילר ראשון של הסדרה שנראה מסקרן, מעניין ואף מהנה:

הסדרה תתרחש 10 שנים אחרי הסרט המדובר של שפילברג. מארק מיילוד, שביים לא מעט פרקים ב”הפמליה” ו”חסרי בושה” יביים את פרק הפיילוט על פי תסריט של מקס בורנשטיין שכתב את “גודזילה” (2014). לסדרה לוהקו בעיקר שחקנים לא מוכרים, לי ג’ון לי ששיחקה בעונה החמישית של “נזקים”, לורה ריגן שהופיעה בתפקידי משנה בלא מעט סדרות, סטארק סנדס (שלוהק השבוע ושלאחרונה נראה ב”בתוך לואין דיוויס”), מיגן גוד ודניאל לונדון שישחזר את תפקידו כוואלי, האיש שאחראי על הבריכה בה היו שלושת רואי העתיד. סטארק סנדס, יגלם את אחד מרואי העתיד, שלאחר סגירת התוכנית החוזה פשעים עתידיים, מנסה לנהל חיים נורמלים אך עדיין סובל מחזיונות עתידיים, הוא פוגש בלשית שתנסה לעזור לו. סנדס יגלם שני תפקידים, של שני תאומים, דאש וארתור, שניהם בעלי יכולת לראות פשעים עתידיים.

MINORITY REPORT TV SERIES duo 01

זהו הסרט הראשון של שפילברג שמעובד לסדרת טלוויזיה וכיאה, שפילברג יהיה אחת המפיקים של הסדרה. קבלו הצצה ראשונה לסדרה, לדמויות ולעתיד הקרוב, 2065.

השאר תגובה