תמונה רשמית ראשונה של “דדפול”, סינופסיס, וסרט קצר של הבמאי מ-2003

הערב (27.3) שיתפו “פוקס המאה ה-20” וריאן ריינולדס את התמונה הרשמית הראשונה של ריינולדס בתלבושת “דדפול”, המבוסס על גיבור של חברת “מרוול”, וההתלהבות בשיאה.

Deadpool first official picture 01
ריאן ריינולדס בתמונה רשמית ראשונה כ”דדפול”, לחצו על התמונה לקבלת איכות מקסימלית

את התמונה הפיץ ריינולדס בחשבון הטוויטר שלו, חשבון שהיה מאוד פעיל בתקופה האחרונה ובו שמר ושומר השחקן על קשר קבוע ומאוד פתוח עם האוהדים.

חברת פוקס גם פרסמה את הסינופסיס הרשמי של הסרט, שאינו נכנס יותר מדי לפרטי העלילה: “הסרט, שמבוסס על הגיבור הכי לא קונבציונלי של חברת ‘מרוול’, ‘דדפול’, מספר את סיפור האוריג’ין של ווייד וילסון, שהיה חיל בכוחות המיוחדים והפך לרוצח שכיר. אחרי שעבר ניסוי על גופו, שהעניק לו יכולות ריפוי מהירות הוא מאמץ את האלטר אגו, דדפול. כשהוא מצויד בכוחותיו החדשים, הומור שחור (ומעוות) דדפול יוצא לצוד את האיש אשר כמעט והרס את חייו לחלוטין”.

את הסרט, שאמור לצאת ב-12 בפברואר 2016, מביים טים מילר, איש אפקטים שזהו סרטו הראשון הארוך כבמאי. מילר ביים שני סרטים קצרים, כשהאחרון שבהם הוא סרט אנימציה שהופק ב-2003 ועשה סבב פסטיבלים לא רע, ואפילו היה מועמד לפרס ה”אנני” (האוסקר של האנימציה). הסרט, שאורכו כ-8  וחצי דקות, נקרא Rockfish ויכול לתת מושג מסוים על יכולתו של מילר כבמאי. חייבים לציין שלמרות שאין אף מילה מדוברת בסרט, מבחינת הפקה, קצב ומתח, הוא מצליח להחזיק ונראה מרשים ביותר, בייחוד לסרט עצמאי שנעשה לפני 12 שנה.

השאר תגובה