“הלויתן” זוכה לתמיכת המפיק של “אקס מן העתיד שהיה”

הוכחה נוספת לכוחו העצום של האינטרנט להזיז ולהפיח חיים בפרוייקטים שהם חלומות של אנשים, במקרה הזה, חלום קולנועי. בימים האחרונים מסתובב ברשת סרטון של שלוש וחצי דקות, בשם “הלויתן”, שהוא מעין proof of concept, זאת אומרת, סוג של פיילוט, סרטון שנעשה על ידי איש אפקטים כדי להוכיח למפיקים השונים כי יש לו את היכולות הטכניות וגם…את היכולות הויזואליות לעשות סרט מרשים. התוצאה היא, מאוד, מאוד מרשימה. אם לא ראיתם, אל תהססו.

אתרים רבים, כמו אתר “עין הדג” הישראלי, שהעלו את הסרטון אליהם התמלאו התפעלות וקראו מייד למפיקים להשקיע את כספם. כעת מדווח אתר חדשות הבידור Deadline כי סיימון קינברג, המפיק של “אקס מן ההתחלה”, “אקס מן העתיד שהיה” ו-“סינדרלה” והבמאי ניל בלומקאמפ (“מחוז 9” ובקרוב הסרט החדש בסדרת “הנוסע השמיני”) שמעו את הקריאות והחליטו להצטרף לפרוייקט בתור מפיקים.

מאחורי הסרטון עומד רורי רובינסון, במאי אירי, שהוא איש אפקטים, אנימטור, ובמאי של פרסומות. מצטרף אליו ג’ים אוהלס, תסריטאי, שכתב, בין היתר, את “מועדון קרב”.  הסרטון, שעלה לפני פחות משבוע, הגיע ל-1.2 מיליון צפיות ב-Vimeo ועוד כמה מאות אלפי צפיות ב-Youtube, מספרים שקשה מאוד להתעלם מהם.

הסרט מתרחש בתחילת המאה ה-22. האנושות מתיישבת במספר מקומות ברחבי הגלקסיה בזמן בו טיסה במהירות האור מתאפשרת תודות לחומר אקזוטי שנמצא בביצים של הייצורים הגדולים ביותר שהאנושות ראתה. צוותים של “קוצרים” יוצאים לרחבי הגלקסיה בניסיון להשיג את החומר הזה. רוב הקוצרים הם אנשים שעבודה זו נכפתה עליהם בצורה זו או אחרת.

אנחנו בהחלט נעקוב בעניין רב אחרי התפתחות הפרויקט הזה.

השאר תגובה