קצרים: מולטיוורס מוסיקלי

שרה מישל גלר היא “סינדרלה” בקרב ראפ עם בל מ”היפה וחיה”,  פרודיית “משחקי הכס”  על פי להיט של טיילור סוויפט ומיקס טכנו, די מתבקש, מסרטי “שליחות קטלנית”. מולטיוורס מוסיקלי לפתיחת השבוע.

Musical Multiverse - Cinderella Rap 02

לכבוד יציאת “סינדרלה” של דיסני הועלה לרשת  קטע מוסיקלי משעשע במיוחד שמחזיר לחיינו, לפחות לכמה דקות, את שרה מישל גלר בתור “סינדרלה”. מול הנסיכה בשמלה הכחולה ניצבת בל מהיפה והחיה, אותה מגלמת וויטני אבלון, שגם כתבה את המילים לשיר הראפ הזה (ואחרים). “אלו אולי קטעים טיפשיים ומשעשעים” אומרת אבלון, “אבל אני חושבת שיש בהם מסר של עצמאות שפונה לבנות ברחבי העולם, תעמדו על שלכן, על זכויותיכן והיו אמיצות”.

Musical Multiverse - Game-of-Thrones--Blank-Page 01

Blank Page הוא פרודיה משעשעת ביותר על “משחקי הכס” כשהוא משתמש בשירה של טיילור סוויפט Blank Space כבסיס. פרודיית “משחקי הכס” מראה לנו את ג’.ר.ר.מרטין (לא האמיתי) ששר על חוסר הבהירות שלו, ושל הדמויות שלו, לגבי מי מהם ישרוד את העונה, הפרק והספר.

Musical Multiverse - Terminator 01
ונקנח במוסיקה מטלית, ואין דרך טובה יותר לחגוג את המטליות עם אחד הרובוטים הידועים ביותר בהיסטוריה של הקולנע, T-800 אותו גילם ארנולד שווארצנגר לראשונה ב-1984 בסרט “שליחות קטלנית”. החבר’ה שעומדים מאחורי ערוץ הקליפים של Eclectic Method לקחו את סדרת הסרטים, הוסיפו קצת מוסיקה אלקטרונית והתוצאה לא תבייש את הטובים שבמועדני הלילה.

השאר תגובה