טריילר חדש ל"דרדוויל", פוקוס על קינגפין

מדווח: הדר תומאס פרי

אחרי טיזר טריילר מעולה שהוצג בחודש שעבר, עלה לרשת טריילר מלא של הסדרה החדשה מבית מארוול, "דרדוויל", שתעלה לשירות הסטרימינג של נטפליקס בעוד חודש בדיוק (10 באפריל) על כל 13 פרקיה. הפעם הטריילר מתמקד גם בדמותו של הנבל הראשי, וילסון פיסק.

הסדרה היא סנונית ראשונה בשיתוף פעולה בין מארוול, דיסני (תאגיד האם של מארוול), רשת ABC (חברה-בת נוספת של דיסני, ומפיקת סדרות הטלוויזיה של מארוול) ונטפליקס. אחרי "דרדוויל" יגיעו "ג'סיקה ג'ונס" (ייתכן שעוד השנה), "לוק קייג'" ו"איירון פיסט", כולן בנות 13 פרקים, שיסוכמו במיני-סדרה קבוצתית, The Defenders, גרסת "הרחוב" של הנוקמים.

דרדוויל הוא מאט מרדוק, עורך דין צעיר משכונת הל'ס קיצ'ן בניו-יורק שהתעוור בילדותו בתאונה שכללה חומר רדיואקטיבי, שחידד את חושיו האחרים על חשבון ראייתו. אביו של מאט, ג'ק, מתאבק שנאלץ לעבוד עבור המאפייה, נרצח בידי אנשי העולם התחתון. מאט החליט לנקות את שכונתו מפשע והתדרדרות מוסרית כשיגדל, אך הבטיח לאביו שלא ינהיג חיים אלימים ולכן רוקם לעצמו זהות שנייה, שאיתה יוכל להגן על שכונתו מבלי להפר את הבטחתו לאביו.

את הסדרה מובילים צ'ארלי קוקס ("אבק כוכבים", "אימפריית הפשע") בתפקיד מאט\דרדוויל, ו-וינסנט ד'אונופריו ("חוק וסדר") כוילסון פיסק, העתיד להיות הקינגפין, מלך העולם התחתון של ניו-יורק, אויבו המושבע של דרדוויל. עוד משתתפים אלדן הנסון ("אפקט הפרפר") בתפקיד פוגי נלסון, חברו הטוב ושותפו של מאט; דברה אן וול ("דם אמיתי") בתפקיד קרן פייג', מזכירתם של פוגי ומאט; סקוט גלן ("הנותרים") כסטיק, מאמנו העיוור של מרדוק; רוזאריו דוסון ("מוכרים בלבד 2") בתפקיד רופאה שמסייעת לדרדוויל בסתר; ואפילו נציגות ישראלית – איילת זורר ("איש הפלדה") בתפקיד ונסה, מושא אהבתו של פיסק.

כרגע אין מידע אם, מתי והיכן תשודר "דרדוויל" בארץ. אנו נהיה כאן ונמשיך לעדכן בכל הפרטים לגבי אחת הסדרות המעניינות ביותר שיכבשו את המסך שלנו השנה.

השאר תגובה