טריילר לגרסה המחודשת של “פולטרגייסט”

ב-23.7 תעלה בארץ הגרסה המחודשת (והתלת ממדית כיאה לתקופתנו) של סרט האימה “פולטרגייסט” שהוא ללא ספק אחד מסרטי האימה הנודעים בכל הזמנים ואחד הלהיטים הגדולים של שנות השמונים. בידינו הטריילר החדש אשר נושא הבטחה מאוד גדולה, או במילים אחרות, מפחיד מאוד.

הסרט המקורי, שיצא ב- 1982, היה מבוסס על סיפור של סטיבן שפילברג וסיפר את סיפורה של משפחה שעוברת לגור בפרבר יוקרתי ושקט שם הבת הצעירה שלהם מתחילה לפתח קשר עם אנשים “מהצד השני”. כמובן שזו רק ההתחלה ובין סצנות גירוש שדים משעשעות והזויות וסצנות אימה בה מוצאת המשפחה את עצמה בביצה יחד עם עשרות שלדים, הסרט הפך לאחד מעשרת הסרטים הריווחיים של אותה שנה. הסצנה בה הילדה יושבת אל מול הטלוויזיה כשידיה על המסך, שבו רק רעשים סטטים, ואומרת They`re Coming הוא אחד הציטוטים המוכרים בתולדות הקולנוע. את הסרט המקורי ביים טוב הופר (“המנסרים מטקסס” משנת 1974, “ערפדי החלל”).

להלן הטריילר של “פולטרגייסט 3D שייצא ב-.23.7:

בין מפיקי הגרסה החדשה ניתן למצוא את סם ראימי, האיש שמקורותיו, לפני שהתעסק עם ספיידרמן, היו סרטי אימה והוא ידוע בעיקר כמי שביים את סדרת סרטי The Evil Dead.

להלן הסינופסיס שנשלח ממשרד יחסי הציבור:

יוצר הסרטים האגדי סם ריימי (“ספיידרמן”, “Evil Dead”, “הטינה”) והבמאי גיל קינן (“מפלצת של בית”) מעבדים את הסיפור הקלאסי על משפחה בפרברים אשר מגלים כי ביתם רדוף על ידי כוחות רשע. כאשר התקריות המפחידות מתחילות להסלים את התקפותיהם ולהחזיק בשבי את הבת הצעירה, המשפחה חייבת להתאחד כדי להציל אותה לפני שהיא תיעלם לנצח.

Poltergeist 2015 hebrew poster

השאר תגובה