טריילר מלא ראשון לסדרה החדשה מבית מרוול, “הלסטרום”

לא ייאמן, אבל עברה כבר יותר משנה מבלי שנראה פריים חדש מסדרה או סרט של מרוול. “האלמנה השחורה” שאחרי מספר דחיות הייתה אמורה לככב על המסכים ב-6 בנובמבר, נדחתה בכחצי שנה, ועכשיו תאריך היציאה הרשמי של הסרט הוא ה-7 במאי 2021. עיני כולם נשואות לשרות הסטרימינג דיסני + שם אמורה לעלות עד סוף השנה הסדרה “וונדה-ויז’ן”, אך מסתבר שלא צריך לחכות כל כך הרבה זמן כדי לראות את המוצר הבא שמגיע מ”בית הרעיונות” מרוול. גם אם זה אומר שמרוול תעשה כל מאמץ להסתיר את העובדה שאכן מדובר בפרנצ’ייז שלה.

המדובר הוא בסדרה החדשה Helstrom שתצא בשרות הסטרימינג HULU ממש אוטוטו, או ליתר דיוק, ב-16 באוקטובר. כל מי שיצפה בטריילר הרשמי שיצא, לא יידע כי מדובר בסדרת מרוול, מכיוון שלהוציא העובדה שאין שום לוגו של מרוול, גם התמות ואווירה האימה המאוד בוגרת, רצינית ואפילה, אינה מתקשרת עם כל מה שראינו ממרוול עד היום. זו אסטרטגיה נועזת וכל מה שנותר לעשות זה לחכות ולראות אם זה ישתלם להם. הסדרה מבוססת על דמותו של דיימון הלסטרום, בנו של השטן, שהופיע לראשונה בגיליון של Ghost Rider אי שם בשנת 1973. את הדמות יצרו רוי ת’ומס (אחד הכותבים הבולטים של מרוול בשנות השבעים) והאומן גארי פרידריך.

טום אוסטין בן ה-32, שעד היום שיחק בלא מעט סדרות טלוויזיה, מגלם את דמותו של דיימון הלסטרום שיחד עם אחותו, סנטנה, הידועה כאנה (סידני למון), מנסים לעצות התרחשות על טבעית איומה. בסדרה שינו קצת את סיפור המקור, והפעם דיימון ואחותו אינם ילדי השטן, אלא ילדיו של רוצח סדרתי מפורסם (כנראה עם יכולות על טבעיות). הם צדים בחשאי את אלה שצדים אחר אנשים חפים מפשע תוך שהם שומרים על זהותם הרגילה כפרופסור לאתיקה ומפקחת על בתי מכירות פומביות. תוך שהשניים נלחמים ברוע, הם מגלים ארגונים נסתרים חשאיים המנהלים את המלחמה עתיקת היומין בין אור לחושך, בין הטוב והרע.

הסדרה הייתה אמורה להיות חלק מיקום האימה של מרוול, תחת הכותרת “Adventures into Fear” שהיה אמור לכלול גם את סדרת הספין אוף, “גוסט ריידר” (לאחר שהדמות הופיעה לראשונה ב”סוכני ש.י.ל.ד”) אבל זו, וסדרה נוספת, בוטלו עוד לפני שיצאו להפקה.

העונה הראשונה של “הלסטרום” שמונה 10 פרקים, תעלה בשירות הסטרימינג Hulu ב-16 באוקטובר.

השאר תגובה