“פרוייקט פאוור” – ג’יימי פוקס וג’וזף גורדון רודפים אחרי אנשים בעלי כוחות על

לפני מספר ימים העלתה רשת הסטרימינג “נטפליקס” את הטריילר המלא הראשון של הסרט “פרוייקט פאוור” שלמרות שמככבים בו ג’יימי פוקס וג’וזף גורדון לוויט, בהחלט שמות בולטים בתעשייה ההוליוודית, נראה כי הסרט הזה צץ משום מקום ופתאום. פוקס ולוויט משחקים בסרט שיעלה בחודש הבא (14 באוגוסט ליתר דיוק). הדרך של הסרט למסך לא הייתה קצרה בכלל והאמת היא, שהפקת הסרט הסתיימה ב-2018 והוא פשוט יושב וממתין לתורו. האם העובדה שהסרט מחכה שנתיים תמימות היא תמרור אזהרה, יש יגידו שכן.

העלילה לא מאוד מורכבת, בסרט, ישנה גלולה אשר כל מי שלוקח אותה זוכה בכוח על, המותאם על פי המבנה שלו. כמובן, שעם כל הטוב הזה, יש גם איזה טוויסט אפל. את התסריט כתב מאטסון טומלין, אחד הכותבים של “הבאטמן” שנמצא בהפקה בימים אלו. נטפליקס רכשה את התסריט כבר ב-2017. הנרי ג’וסט ואריאל שולמן, שביימו יחד את הסרט המצליח “קאטפיש” וגם את “פעילות על טבעית” 3 + 4 ביימו את הסרט. לצד פוקס וגורדון לוויט נוכל לראות את דומיניק פישבאק ואת רודריגו סנטורו. הסרט התחדש בטריילר מלא:

התקציר הרשמי: ברחובות ניו אורלינס השמועה על גלולה חדשה ומסתורית המעניקה כוחות על למי שמשתמש בה מתחילה להתפשט. המלכוד: אתה לא יודע מה יקרה עד שתיקח אותה. בעוד שחלק מפתחים עור אטום כדורים, בלתי נראות ועוצמות על, אחרים מראים תגובה קטלנית יותר. כאשר הגלולה מסלימה את הפשע בתוך העיר לרמות מסוכנות, שוטר מקומי (ג’וזף גורדון-לויט) מצטוות עם סוחרת בגיל ההתבגרות (דומיניק פישבק) וחייל לשעבר שמונע על ידי ייצר נקמנות חשאי (ג’יימי פוקס) כדי להילחם בכוח עם כוח ולהסתכן בנטילת הגלולה בכדי לאתר ולהפסיק את הקבוצה האחראית על הייצור שלה.

“פרוייקט פאוור” יעלה בנטפליקס ב-14 באוגוסט.

השאר תגובה