“משמר האלמוות” – טריילר לסרט החדש של נטפליקס בכיכובה של שארליז ת’ארון

ענקית הסטרימינג, “נטפליקס” שיחחרה את הטריילר הראשון של “משמר האלמוות” סרט האקשן בכיכובה של שארליז ת’ארון. הסרט מבוסס על סדרת הקומיקס של חברת IMAGE שיצאה בשנת 2017. את הקומיקס כתב גרג רוקה ועל האומנות הופקד ליאנדרו פרננדז. גרג רוקה גם כתב את התסריט לסרט ועד כמה שידוע לנו, מדובר בפעם הראשונה שרוקה כותב תסריט לסרט באורך מלא.

הסרט עוקב אחר לוחמת בשם אנדי (שארליז ת’רון) וקבוצת שכירי חרב שהיא עומדת בראשה. מה שמייחד את אנדי וחבריה, היא העובדה שהם בני אלמוות. אולם, כאשר היכולות יוצאת הדופן שלהם נחשפות ונמצאות תחת איום, עליהם לברוח תוך שהם מנסים לאמן את המצטרפת החדשה שלהם, נייל (קיקי לייני). נשמע מעניין, אם כי, יש לציין כי הסרט יכול לפיול לקלישאות של סרט אקשן גנרי או במילים אחרות, בואו נקווה שהוא טוב יותר מהעיבוד האחר לקומיקס שת’ארון השתתפה בו, “איאן פלקס” (הנפילה הנוראית משנת 2005). שארליז ת’ארון לא צריכה להוכיח לנו שהיא יודעת להילחם ושהיא יכולה להיות כוכבת סרטי אקשן גדולה. רק בשנים האחרונות ראינו אותה ב”מקס הזועם: כביש הזעם” וב”פצצה אטומית”.

לצידה של ת’ארון נוכל לראות צוות שחקנים בינלאומי. מתיאס סחונארטס (נראה אתכם אומרים את השם שלו שלוש פעמים ברצף), שחקן ממוצא בלגי, אותו ראינו בסרטי איכות כמו “סוויטה צרפתית”, “הנערה הדנית”, “חלודה ועצם” ועוד. מארוון קנזרי, שחקן ממוצא הולנדי, אותו ראינו לאחרונה כג’אפר בעיבוד הצבעוני של דיסני לסרט האנימציה “אלאדין”, לוקה מארינלי האיטלקי, אנאמאריה מארינקה הרומנית (“4 חודשים, 3 שבועות ויומיים”), ואן ורוניקה נגו, ממוצא וייטנמי, הארי מלינג הבריטי שעשה דרך ארוכה מאוד מאז גילם את דאדלי דרסלי בסרטי “הארי פוטר”, ומארצות הברית קיקי ליין, צ’יווטל אג’יפור ועוד. את הסרט מביימת ג’ינה פרינס ביית’ווד שעד היום ביימה בעיקר פרקים בסדרות דרמה וקומדיה ולפני 12 שנה ביימה את הסרט (המקסים יש להגיד), “החיים הסודיים של הדבורים”.

“משמר האלמוות” יעלה ב”נטפליקס” ב- 10 ביולי.

השאר תגובה