טריילר ראשון לסדרת “מלחמת הכוכבים” – “המנדלוריאן” שתעלה בנובמבר בשרות דיסני +

במהלך סוף השבוע נערך באנהיים שבארצות הברית הכנס השנתי של חברת דיסני, D23 במהלכו חושפת החברה את הסרטים והסדרות המתקרבים ואלו שנמצאים בהפקה. שם הכנס, D23, מתייחס לשנת הקמת הסטודיו הראשון של האולפנים ע”י וולט דיסני, בשנת 1923. השנה הדגש היה בעיקר על סרטי היקום הסינמט של מרוול (יחד עם סדרות הטלוויזיה השונות), סרטי האנימציה הארוכים וגם, התפתחויות ביקום של “מלחמת הכוכבים”. אחד הפרוייקטים המרגשים והמצופים הוא סדרת הלייב-אקשן הראשונה של יקום “מלחמת הכוכבים” אשר זוכה לשם “המנדלוריאן” שתעלה לשידור בשירות הסטרימינג של דיסני, “דיסני +” ב-12 בנובמבר.

את הסדרה יצר ג’ון פאברו, מי שביים את גרסת ה”לייב אקשן” של “מלך האריות” (שמתקרבת להכנסות של מיליארד דולרים וחצי ברחבי העולם, נכון לכתיבת שורות אלו) ואתם בוודאי מכירים אותו כ”האפי” בסרטי היקום הקולנועי של מרוול, אותו ראינו לאחרונה ב”ספיידרמן: רחוק מהבית”. פברו גם ביים את שני הסרטים הראשונים בסדרת סרטי “איירון מן”. הסדרה, שמתרחשת אחרי אירועי “שובו של הג’די” אך לפני הקמת “המסדר הראשון” כפי שנראה ב”הכוח מתעורר”, עוקבת אחרי “לוחם בודד” אשר מסתובב ברחבי הגלקסיה. בסדרה משחק פדרו פאסקל (“נרקוס”). במהלך D23 הוקרן הטיזר טריילר הראשון של הסדרה:

לצד פסקל ניתן יהיה לראות את ניק נולטה (“הענק”), וורנר הרצוג (שמוכר בעיקר כבמאי), ג’יאנקרלו אספוזיטו ובתפקידי אורח שונים דמויות אייקוניות כמו קארל וות’רס שחובבי הקולנוע מכירים בעיקר כאפולו קריד בסדרת סרטי “רוקי”. פאברו כתב את הסדרה ובין הבימאים של הפרקים השונים ניתן למצוא שמות גדולים כמו טאיקה וואיטיטי (“ת’ור ראגנרוק”), ברייס דאלאס האוורד (שמוכרת בעיקר כשחקנית, אבל לאחרונה החלה לביים) ועוד.

חייבים לציין שהטריילר, לדעתנו, עושה את העבודה. הוא מצליח להעביר את הטון הנכון מצד אחד, להראות לנו שהשקיעו בתפאורות ובאפקטים ויש משהו מאוד מוכר בתחושה שהטריילר מעביר, משהו שמאזכר את הסרטים הראשונים. העובדה שהטריילר לא מגלה לנו בכלל מה הסיפור של הסדרה וגם לא מבזבז זמן על הצגת הדמויות, אלא מסתפק בהפגנת כוח, The Force.

הסדרה גם התחדשה בפוסטר חדש (לחצו על התמונה להגדלה):

the-mandalorian-poster

“מנדלוריאן” תעלה לשירות הסטרימינג של דיסני, “דיסני +” ב-12 בנובמבר.

השאר תגובה