ביקורת וידאו, “האלווין” – סלאשר טוב, אבל לא מפחיד

גיל גולן מערוץ היוטיוב המוטרף “שובר מסך” בביקורת וידאו נהדרת על סרט האימה החדש, האלווין, שהוא המשך של סרט האימה הישן, האלווין. גולן לוקח אותנו במסע בזמן לסוף שנות השבעים לסרט המקורי, ומשם דרך מסיבות טבע, הוא חוזר לשנת 2018 ולסיקוול ששובר קופות ושיאים. את הגרסה המקורית ביים, כידוע, ג’ון קאפנטר, שהפך לאחד מבימאי האימה המוכרים והמוערכים של כל הזמנים (לא מעט בגלל האלווין). את הגרסה המחודשת ביים דיוויד גורדון גרין במאי עצמאי שלא ביים הרבה בלוקבסטרים וגם בקושי עסק בז’אנר האימה ו/או האקשן בעשרים השנה שבהם הוא מביים. גרין ביים את הקומדיה הנחשבת “פיינאפל אקספרס” וגם את הסרט העצמאי המקסים Prince Avalanche בכיכובם של פול ראד ואמיל הירש, לאחרונה ביים גורדון גרין את הדרמה “חזק יותר” בכיכובו של ג’ייק ג’ילנהול.

ג’יימי לי קרטיס, הסקרים קווין האולטימטיבית של שנות השבעים והשמונים, משחזרת את דמותה של לורי סטרוד מהסרט המקורי ויוצאת לסיים את סיפורו של הפסיכופט מייקל מאיירס. גיל גולן הלך לראות את הסרט ולמרות שהוא התרשם ממנו כסרט סלאשרים טוב, הוא עדיין קרע אותו לגזרים (במובן הפחות טוב של המילה). ביקורת וידאו:

התקציר העברי הרשמי:
ארבעים שנה בדיוק לאחר אירועי הסרט המקורי, לורי סטרוד (קרטיס) מתעמתת שוב מול הרוצח במסכה מייקל מאיירס בערב ליל כל הקדושים. מאיירס, אשר ברח מהכלא וייצא למסע הרג אכזרי בדרך להשלמת משימתו בת ארבעה עשורים, חוזר לרדוף את לורי לאחר שהצליחה לחמוק מידיו בפעם הקודמת. רק שהפעם ביתה ונכדתה גם נמצאות על הכוונת של מאיירס.

“האלווין” בימים אלו בבתי הקולנוע בישראל.

השאר תגובה