“בעלי היכולות” (The Gifted) – שני טיזרים, שני מחנות, עונה שנייה בפתח

ביום שלישי הבא, ה-25 בספטמבר (ממש בתחילת חול המועד סוכות) תצא לדרכה העונה השניה של The Gifted  (“בעלי היכולות” בלשון הקודש, הסדרה משודרת ב-Yes). לכבוד האירוע הוציאה רשת פוקס שני טיזרים קצרים. מכיוון שנראה שבמרכז העונה יעמוד המאבק בין שתי קבוצות מוטאנטים, כל טיזר מייצג צד אחר במאבק.

העונה הקודמת הסתיימה בהתפצלות של אנשי המחתרת. יחד עם פולאריס, שבהריון (אמה דומונט המצוינת), ששיתפה פעולה עם שלישיית האחיות פרוסט (בגילומה של סקיילר סמואל שעושה זאת בצורה מעולה) עוזבים את המחתרת – סייג’ (היילי לוביט), שני מוטאנטים נוספים (מארק ופייד), והמשמעותי ביותר- אנדי סטראקר, אחיה הצעיר של לורן וחצי מצמד “הפנריס” (שכוחם המשולב יכול להמיס קיר עשוי מאדמנטיום, או לגרום לבניין שלם להתפוגג).

The Gifted, eXploited 04

לעונה השניה מצטרפת גרייס גילי (“אימפריה”) כמנהיגת המעגל הפנימי של ארגון ההלפייר אליו ערקו פולאריס והשאר. על פי מה שניתן לשפוט מהטריילרים, היא מנהיגה קו לוחמני ואלים יותר, וכזה שלא מאמין בחלומם של האקס-מן על אידיליה בין בני האדם למוטאנטים.

טריילר – המעגל הפנימי

מי שינסו לעצור את המעגל הפנימי הם אלו שנותרו בהנהגת המחתרת – ת’אנדרבולט (בלייר רדפורד), אקליפס (שון טיל)- מי שהיה בן זוגה של פולאריס ואביו של העובר שבבטנה, בלינק (ג’יימי צ’ונג), ומשפחת סטראקר (בלי הבן הצעיר) ההורים ריד וקייט, והאחות לורן.

טריילר – מחתרת המוטאנטים

מלבד המאבק בין שתי קבוצות המוטאנטים עושה רושם שהעונה השניה תהיה מלאת התפתחויות והתרחשויות. נראה שההריון של פולאריס יגרום לכוחה להתחזק ואולי לצאת משליטה, וקל לנחש שגם לתינוק תהיה עוצמה לא קטנה.

אם לשפוט על פי הטריילר ריד סטראקר ימצא כנראה דרך “לעקוף” את חסימת הכוחות שהפעיל עליו אביו, וגם הוא ירשים אותנו בכוחו המוטאנטי במהלך העונה. בנוסף, מאט ניקס, מי שיצר את הסדרה ומביים רבים מפרקיה, אמר בראיונות שונים שתהיה התעסקות נוספת באירועי ה-15/7 (אותו אירוע מסתורי שהחל על פי הסדרה את גל החקיקה נגד המוטאנטים, ובמהלכו נהרגה בתו הקטנה של סוכן “שירותי הסנטינל” טרנר). כמו כן, גילה לנו ניקס, נראה את המורלוק, קבוצת מוטאנטים מחתרתית שהופיעה ברבים מסיפורי האקס-מן.

עוד כמה פרטים גילינו כששוחרר הטריילר המלא הראשון של הסדרה, בזמן קומיקון סן דייגו:

אז מה ילד המאבק בין המחתרת המוטאנטית למעגל הפנימי ומועדון ההלפייר? האם נזכה לראות אקס-מן במהלך העונה? או לשמוע סוף סוף את שמו המפורש של אביה העוצמתי בעל האישיות הממגנטת (הבנתם מה עשיתי כאן?) של פולאריס? והאם יתאחדו האחים לבית סטראקר בסופו של דבר, או שיותירו את המשפחה קרועה?

כל הפתרונות (וכנראה עוד כמה שאלות פתוחות) בעונה השניה של הסדרה, שתצא, כאמור, ב-25 בספטמבר.

 

השאר תגובה