וידיאו: אנימה נגד מנגה – One Piece

חברינו ב- Geekverse יוצאים עם קונספט מעניין ביותר שקרם עור וגידים (וסרטונים) מתוך האהבה הגדולה שלהם לתחום האנימה והמנגה (אנימציה וקומיקס יפני). אחרי שנים שהשניים, יגאל ודניאל, קוראים ורואים, הגיע הזמן להקדיש לתחביב ההו כל כך מיוחד ומרגש הזה, סרטון, או יותר נכון, מספר סרטונים. ובכן, הקונפסט הוא מאוד פשוט, מכיוון שרוב סדרות וסרטי האנימציה מבוססים על מנגה (קומיקס), ומכיוון שדניאל ויגאל גם קוראים את המנגה וגם רואים את הסדרות והסרטים, הם החליטו להשוות בין שני המדיומים. כמובן שנצרף כאן “אזהרת” ספויילרים!

בסרטון הראשון החליטו השניים לבדוק את ההבדל בין סדרת האנימה המאוד מצליחה של One Piece ובין המנגה שעליו מבוססת הסדרה. יש לציין שסדרת האנימה (והמנגה) שהחלה אי שם לפני יותר מ-20 שנה, הגיע כבר ל-850 פרקים בסדרת האנימה, ויותר מ-65 אוגדני מנגה.

בחלק גדול מהמקרים, סדרות האנימה, אשר מבוססות על מנגה, מנסות להיות כמה שיותר קרובות לסיפור המקורי, אולם, לעיתים, ישנם מספר שינויים והסרטון בודק האם השינויים היו לטובה או שלא היו נדרשים. הסרטון אינו עוסק בפרקי פילרים, פרקים אשר נעשים לסדרות האנימה כאשר המנגה נמצאת בפגרה.

יגאל ודניאל יחזרו אלינו עם סרטונים חדשים בקרוב.

השאר תגובה