החיים, סרט מצוייר – טריילרים חדשים ל”הדרדסים הכפר האבוד”, “גנוב על העולם” ו”האדם הקדמון”

במהלך השבוע האחרון זכינו למספר טריילרים חדשים, של סרטי אנימציה שיפקדו את בתי הקולנוע ויגרמו, ללא ספק, להרבה מאוד ילדים לחייך ולצחוק. “קוקו”, הסרט החדש של פיקסאר, קיבל פוסט שלם והחלטנו לאגד שלושה מהטריילרים הבולטים שכבשו את האינטרנט במהלך השבוע האחרון:

הדרדסים: הכפר האבוד (תאריך יציאה – 30 במרץ)
ההרפתקה החדשה של הדרדסים, שהפעם היא כולה באנימציה וללא שילוב של בני אדם כמו שהיה בשני הסרטים הקודמים, תגיע אלינו לבתי הקולנוע בסוף החודש גם בגרסה האנגלית שלה וגם בדבוב לעברית. את הסרט מביים קלי אסבורי שביים את “שרק 2”, ואת סרט האנימציה המקסים אך הפחות מוכר, “נומיאו ויוליה”. את כתבו פמלה ריבון, שהיא אחת מכותבות הסיפור של “מואנה” וסטייסי הרמן, אחת הכותבות של הסיטקום “משפחת גולדברג”. בגרסה האנגלית ניתן לשמוע אותן קולותיהם של שחקנים מוכרים ומפורסמים כמו ג’וליה רוברטס, מנדי פטנקין, דני פודי (שבימים אלו מדבב גם את הגרסה המחודשת של Ducktales, ריין וילסון, מישל רודריגז, דמי לובטו ואפילו גורדון רמזי.


גנוב על העולם (תאריך יציאה – 29 ביוני)
טריילר חדש לסרט השלישי בסדרת סרטי “גנוב על… “, אחרי שהיינו גנובים על הירח, ואז על המניונים, הגיע הזמן להיות גנוב על העולם (מעניין מה יעשו המפיצים בארץ במידה ויהיה סרט רביעי, מעניין על מה דרו יהיה גנוב על… אז). הפעם סטיב קארל יעניק את קולו לא רק לדמותו של גרו, אלא גם לאחיו התאום האבוד דרו אותו אנו זוכים לראות במלוא הדרו בטריילר החדש. בסרט השלישי גרו יעמוד מול אויב חדש, בלתאזר בראט שהיה כוכב טלוויזיה גדול כשהיה ילד קטן וחמוד אבל תכניתו בוטלה בשנייה שהתבגר מעט, מאז הוא מחפש נקמה. את בלתאזר, שעדיין חי בשנות השמונים, מדבב טריי פארקר שיחד עם מאט סטון יצר את “סאות’ פארק” שם הוא מדבב מספר דמויות בהן את קארטמן. ואם לשנייה חששתם שנקבל חלק שלישי בלי הגיבורים הבאמת גדולים (ומכניסי הכסף) של הפרנצ’ייז הזה, המיניונים, אז תירגעו, הם בהחלט נמצאים בסרט.


האדם הקדמון (שם לא רשמי, תאריך יציאה בחו”ל, 2018)
כל סרט אנימציה חדש מבית היוצר של חברת אארדמן הוא חגיגה לעיניים. הסרטים שלהם מצליחים לשלב בצורה גאונית סיפורים שמתאימים גם לילדים אבל לא מפחדים לגעת בנושאים בוגרים בלי לעשות הנחות. חבל רק שעברות לא מעט שנים בין סרט לסרט של החברה שמתעסקת בעיקר בעשיית סרטי אנימציה בשיטת סטופ-מושן. אולפני אארדמן אחראים על סרטי “וואלס וגרומיט”, “מרד התרנגולים”, “החיים בזרם”, “שון הכבשה”, פירטים!” ועוד. ניק פארק, מי שעומד מאחורי ההצלחה של החברה, חוזר לכיסא הבמאי. הסרט עוקב אחר איש המערות דאג (בקולו של אדי רדמיין) וחברו הטוב הוגנוב אשר מאגדים את השבט ללחימה בשליט האכזר, הלורד נות’ (בקולו של לא אחר מאשר טום הידלסטון). מכיוון שיש כמעט שנה עד יציאת הסרט, הטיזר טריילר לא מראה הרבה, עם זאת, עדיין יעלה חיוך על שפתותיכם.

השאר תגובה