“סימן חיים” – פיצ’רט וטריילר. ג’ילנהול וריינולדס מגלים חיים בחלל החיצון

נראה כי סוכנות החלל האמריקאית מתאמת את הגילויים שלה עם יציאת סרטים הוליוודים רלוונטים, או לפחות, מתאמת, בשנים האחרונות, את פרסום הגילויים שלה, פחות או יותר במקביל ליציאת סרטים הוליוודים רלוונטים. ב-2015, סמוך ליציאת סרטו של רידלי סקוט, “להציל את מארק וואטני”, הודיעה נאסא כי גילו סימני מים על המאדים. והשבוע, כחודשיים לפני סרט המדע בדיוני “סימן חיים” בכיכובם של ריאן ריינולד וג’ייק ‘ילנהול, הודיעה סוכנות החלל אמריקאית כי היא גילתה… סימן חיים.

השבוע פרסמה סוכנות החלל האמריקאית, NASA, כי גילתה שבעה כוכבי לכת הדומים בממדיהם לכדור הארץ, כאשר שלושה מהם מקיפים כדור הורה במרחק המאפשר קיום מים במצב נוזל ותנאים לקיום חיים.  מפיקי הסרט “סימן חיים” המספר את סיפורם של אסטרונואטים אשר חוקרים את סימן החיים הראשון מכוכב אחר, שחררו פי’צרט חדש:

את הסרט מביים הבמאי ממוצא שבדי, דניאל אשפינוזה, אשר ביים ב-2012 את מותחן האקשן “טעון הגנה” בכיכובם של ריאן ריינולד ודנזל וושינגטון. עוד בסרט משחקים רבקה פרגוסון (“משימה בלתי אפשרית 6: אומת הנוכלים”), אריון באקרה והירויוקי סאנדה.  את הסרט כתבו רט ריס ופול וורניק אשר כתבו את “דדפול” וקודם לכן את קומדיית הזומבים, “זומבילנד”.  לפני כשלושה חודשים שוחרר טריילר ראשון ולא מכבר שוחרר הטריילר השני של הסרט אותו אנו מצרפים:

התקציר העברי הרשמי:
סימן חיים הינו מותחן מדע בדיוני על קבוצה של מדענים בתחנת חלל בינלאומית, אשר התגלית של משימתם הופכת לסיוט כאשר הם מוצאים צורת חיים חדשה המתפתחת במהירות. כאשר הצוות מגלים שצורת החיים היא זו שגרמה להשמדת החיים על מאדים, הם מבינים שהם וחיי אנשי כדור הארץ בסכנה.

“סימן חיים” יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב-23 במרץ.

 

השאר תגובה