בואו להכיר את הקולות מאחורי הגרסה החדשה של “אגדות ברווזים”.

אם הייתם ילדים בסוף שנות השמונים ותחילת התשעים, כנראה אחת מסדרות האנימציה שראיתם ומאוד אהבתם הייתה “אגדות ברווזים” או כמו שאנו מכירים אותה DuckTales. הסדרה הפופולארית, שהחלה את שידורה ב-1987, הייתה סדרת האנימציה השנייה בסך הכל שחברת דיסני הפיקה לטלוויזיה (הראשונה הייתה Adventures of the Gummi Bears) והיא זכתה לאהדה כל כך גדולה עד שב-1990 יצא סרט קולנוע המבוסס על הסדרה. שיר הנושא של הסדרה הפך לאחת מנעימות הפתיחה של סדרת טלוויזיה האהובות והמוכרות ביותר.

לפני מספר חודשים הודיעה חברת דיסני כי היא מחזירה את הסדרה האהובה ומפיקה עונה חדשה שתגולל, שוב, את עלילותיהם המוזרות והמלהיבות של הדוד סקרוג’, דונלד דאק ושלושת אחייניו (היואי, לואי ודואי) ועוד שלל של דמויות מוכרות ואהובות שיתארחו בסדרה. בצעד שיווקי מבריק, במקום לשלוח לעיתונאים, אתרים ובלוגרים רשימת מדבבים לסדרה החדשה, החליטה הרשת לצוות את השחקנים ולגרום להם לשיר את שיר הפתיחה האהוב. קשה שלא להתלהב מהסרטון והמדובבים החדשים בהם ניתן למצוא את דיוויד (תמיד תהיה הדוקטור) טננט שמעניק את קולו לדוק סקרוג’, ולצידו דני פודי (קומיוניטי), בן שוורץ, בובי מוינהן באק בנט ועוד.

יש לנו עוד לא מעט זמן לחכות לסדרה שתעלה לשידור רק בקיץ 2017. אז בינתיים נשאיר אתכם עם נעימת הפתיחה המקורית ופוסטר מדליק (לחצו על התמונה להגדלה):

והנה הגרסה העברית, למען הנוסטלגיה:

ולסיום הפוסטר:

ducktales-disney-xd-191024

 

השאר תגובה