“קובו – אגדה של סמוראי”, מפה אינטראקטיבית וסרטון מאחורי הקלעים

ביום חמישי ה- 18 באוגוסט, יעלה ברחבי הארץ סרט האנימציה הנפלא “קובו – אגדה של סמוראי”, הסרט המרהיב מגיע אלינו הישר מאולפני לייקה שאחראים על כמה מסרטי האנימציה הייחודיים שנוצרו בשנים האחרונות, בהם: “קורליין”, “הקופסונים” ו”פאראנורמן”. הסרט, שיוקרן בגרסה המקורית בקולותיהם של שארליז ת’ארון, רייף פיינס ומתיו מקונוהי יוקרן גם בדיבוב לעברית.

הסרט מתאר את מסעו של קובו בחיפוש אחר שריון הזהב של אביו, המסע מתרחש בעולם קסום בו יש יצורים ורוחות, מכשפים ומפלצות. חברת לייקה שחררה מפה אינטרקאקטיבית הסוקרת את כל המקומות במסע המופלא של קובו. כל מה שעליהם לעשות, הוא לבחור את המקום בו אנו מעוניינים ותזכו לשמוע קצת על היצורים שבו ולראות קטע קצר מהסרט (כעשר שניות):


ועם אתם רוצים לדעת עוד על המיתולוגיה והרקע על סיפורו של קובו. סרטון מאחורי הקלעים בו מסבירים אנשי סטודיו לייקה על תהליך היצירה, הסיפור ועשיית האנימציה:


התקציר העברי הרשמי:
קובו חי את חיו השקטים בכפר קטן על גדות הנהר ביפן, שלוות חייו מופרת כאשר רוח מן העבר משנה את חייו ומעוררת מחדש נקמה עתיקת ימים. כתוצאה מכך קובו נרדף על ידי שדים ומפלצות. במהלך הרפתקאותיו קובו מאחד כוחות עם הקוף (בקולה של זוכת פרס האוסקר שרליז ת’רון) והחיפושית (בקולו של זוכה פרס האוסקר מת’יו מקונהיי) ביחד מנסים לפתור את תעלומת מותו של אביו האגדי של קובו. כדי לפצח את הסוד של מורשתו, להתאחד עם משפחתו ולהגשים את יעוד גבורתו, חייב קובו למצוא את חליפת שריון הקסמים של אביו הסמוראי.

השאר תגובה