"מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר" – ניתוח וידאו וסך הכנסות סופי

אחרי כמעט חצי שנה בבתי הקולנוע ברחבי ארצות הברית (הישג מרשים שלא חוזר על עצמו הרבה בימים אלו) ירד "מלחמת הכוכבים הכוח מתעורר" מבתי הקולנוע בארצות הברית שם הכניס סכום שיא של 936.6 מיליון דולרים וניצב במקום הראשון ברשימת שוברי הקופות בארצות הברית של כל הזמנים.

"הכוח מתעורר" דחק למקום השני את אווטאר (760 מיליון דולרים בתחומי ארצות הברית) ולמקום השלישי את "טיטניק" (658 מיליון דולרים בתחומי ארצות הברית). ההכנסות של הסרט ברחבי העולם מגיעות ל-2.068 מילארד דולרים! ומציב את הסרט במקום השלישי, אחרי "טיטניק" (2.186 מילארד דולרים ברחבי העולם) ו"אווטאר" שנמצא במקום הראשון עם הכנסות בלתי נתפסות של 2.788 מילארד דולרים ברחבי העולם.

the music of star wars - Header

לאחרונה הועלה סרטון וידאו בערות היוטיוב של Chainsawsuit Original הסוקר את הסרט ויוצא נגד הטענות של אוהדים רבים על גרסתו של ג'יי ג'יי אברהמס להמשך עלילות גיבורי "מלחמת הכוכבים". הסרטון, בן ה-15 דקות, סוקר את הנקודות החזקות של הסרט ונותן מבט מעמיק וחכם עליו.

הסרטון, מן הסתם, כולל ספוילרים:

הסרט הבא בסדרת הסרטים הפופולארית, "רוג אחד סיפור מלחמת הכוכבים" אותו מביים גארת' אדוורדס, ייצא לבתי הקולנוע בישראל ב-15 בדצמבר.

השאר תגובה