טריילר, Son of Zorn, של יוצרי “סרט לגו” ו”רחוב ג’אמפ 21″

פיל לורד וכריס מילר בעשור האחרון הם ללא ספק ילדי הזהב של הוליווד, כל פרויקט שהם נוגעים בו, הופך לזהב. זה החל עם סרט האנימציה “גשם של פלאפל” (2009) אותו כתבו וביימו אחר כך עם הפרודיה המשעשעת בכיכובם של צ’אנינג טייטום וג’ונה היל, “רחוב ג’אמפ 21” (2012) המשיך עם “סרט לגו” ובקרוב יחלו לעבוד על הסרט בכיכובו של האן סולו הצעיר.

בימים אלו עובדים צוות הבימאים על סדרת טלוויזיה חדשה בשם Son of Zorn שתעלה לשידור לקראת סוף השנה או בתחילת 2017. הסדרה הקומית, אשר משלבת שחקנים חיים עם דמויות אנימציה, מספרת את סיפורו של זורן, לוחם אגדי שהוא מעין שילוב של קונן הברברי ו- HE-MAN, דמות מצויירת, האביר השומר על ממלכת זפיריה, אי קסום במקום לא ידוע.

Son of Zorn trailer  01

זורן (בקולו של ג’ייסון דוקאקיס) חוזר לאורנג’ קאונטי בקליפורניה, כדי לנסות ולהתחבר שוב עם אשתו לשעבר (שריל היינס) ובנו המתבגר (ג’וני פמברטון). אולם, זורן מגלה כי חזרתו לעולם המציאותי אינה מתקבלת באהדה רבה. האקסית שלו עכשיו מאורסת לפרופסור (טים מדוז) וכל ניסיון לתקשר עם בנו, נכשל.

בסוף אפריל עזב את ההפקה אחד היוצרים השותפים, אלי יורן בעקבות חילוקי דעות יצירתיים, אולם עזיבתו לא עצרה את ההפקה והעונה הראשונה, הכוללת 13 פרקים, נשלמת בימים אלו. רשת פוקס, אשר הזמינה את הסדרה, שחררה טריילר ראשון:

השאר תגובה