“הפלאש” מאבד את הבמאי שלו

מגאזין חדשות הבידור, ה-Hollywood Reporter מדווח כי הבמאי סת’ גראהם סמית’ עזב את הפקת “הפלאש” בעקבות מה שמכונה בהוליווד “חילוקי דיעות יצירתיים” (שזה אומר שהאולפנים ניסו לכפות עליו את החזון שלהם לגבי הסרט שלא תאם את החזון של סמית’ שבגללו החליט לחתום ולעשות את הסרט).

flash-social-97-20d82

סת’ גראהם סמית’ מוכר בעיקר כסופר ותסריטאי שכתב את הספרים (ומאוחר יותר את התסריטים) לסרטים “אברהם לינקולן צייד ערפדים” ו”גאווה, דעה קדומה וזומבים” ו”צללים אפלים” שביים טים ברטון. סמית’ גם כתב את התסריט ל”הפלאש” בו יככב עזרא מילר בתפקיד הראשי. גראהם סמית אולי עוזב את הפרוייקט הספציפי הזה אבל עדיין יש לו כמה פרוייקטים עם חברת האחים וורנר, הוא כתב את התסריט לסרט “לגו באטמן” הקרוב וגם את התסריט ל”ביטלג’וס 2″.

למרות העזיבה, ההפקה תשתמש בתסריט שכתב סמית’, המבוסס על סיפור שכתבו פיל לורד וכריסטופר מילר (שביימו את “סרט לגו” וסרטי “רחוב ג’אמפ”). העזיבה של סמית’ לא אמורה להשפיע רבות על ההפקה, למרות שיש לסרט תאריך יציאה (16 במרץ 2018) ולמרות שכבר מלוהק שחקן לתפקיד הראשי, עדיין יש לאולפני האחים וורנר מספיק זמן למצוא במאי מחליף בלי לחץ של לוחות זמנים. את עזרא מילר, שמגלם את בארי אלן, האיש המהיר ביותר שחי, ראינו מבליח לכמה רגעים ב”באטמן נגד סופרמן” ויופיע בחלק הראשון של סרטי “ליגת הצדק” שאמור לצאת בשנה הבאה.

השאר תגובה