"היום השלישי: התחדשות", טריילר חדש ומרשים

חברת פוקס שיחררה טריילר חדש לסרט ההמשך (שחיכה 20 שנה מאז הסרט המקורי) של "היום השלישי" (1996) בכיכובם של וויל סמית' ג'ף גולדבלום וביל פולמן. הסרט החדש, שרק לפני כמה חודשים העלה טריילר ראשון, מפגיש את רוב השחקנים מהסרט המקורי (להוציא וויל סמית שלא חוזר), מציג לנו גם צוות שחקנים חדש כשהבולט שבהם הוא ליאם המסוורת', האח של ת'ור (כריס המסוורת') המוכר לנו בעיקר כגייל הות'ורן מסדרת סרטי "משחקי הרעב".

אחרי שהצלחנו להשתלט על פלישת החייזרים, לפני עשרים שנה, ניסינו לפענח את הטכנלוגיה שלהם, ומכיוון שידענו שהם ישובו, היו לנו 20 שנה להתכונן, אבל… גם להם. הסרט אינו מאכזב באימג'ים אפים של הרס כלל עולמי שהבמאי, רולנד אמריך, שביים את הסרט הראשון וסרטי אסונות כמו "היום שאחרי המחר" ו"2012" ידוע בהם.

התקציר העברי הרשמי:
תמיד ידענו שהם יחזרו. סרט ההמשך לשובר הקופות היום השלישי. כשמתחוללת קטסטרופה עולמית בקנה מידה בלתי נתפס, בני האדם מאמצים את טכנולוגיית החייזרים בתכנית הגנה עצומה כדי להגן על כדור הארץ. אבל שום דבר לא יכול להכין אותנו לכוח המתקדם וחסר של החייזרים. רק תושייתם של מספר גברים ונשים אמיצים, יכולה להציל את העולם שלנו מהכחדה.

"היום השלישי: התחדשות" יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב-23 ביוני.

השאר תגובה