צ’אנינג טייטום מצטרף ל”קינגסמן: השירות החשאי 2″

הפקת “קינגסמן 2” מתקדמת בקצב טוב לקראת הצילומים שייחלו בחודשים הקרובים ונראה כי המפיקים העמיסו עוד קצת שרירים על ההפקה בדמותו של צ’אנינג טייטום (“רחוב ג’אמפ 21”), שמצא את עצמו עם זמן פנוי בעקבות דחיית הפקת “גמביט”, שהודיע בציוץ חביב כי הוא מצטרף לצוות השחקנים.

https://twitter.com/channingtatum/status/720432727128821761/photo/1

אתר חדשות הבידור, Deadline, שמדווח על הידיעה, לא מפרט לגבי התפקיד של טייטום, אבל משאר כי מדובר בדמותו של סוכן חשאי אמריקאי, שחובר לצוות הבריטי, בניסיון לעמוד בפני איום כלל עולמי חדש.

הסרט, שנקרא Kingsman:The Golden Circle, מבוסס על הקומיקס שיצרו מארק מילר ודייב גיבונס, בשביל חברת ההוצאה העצמאית של מרוול, אייקון. מתיו ווהן, שביים את הסרט הראשון, חוזר לכיסא הבמאי (ואמון גם על התסריט יחד עם ג’יין גולדמן). טארון אגרטון, חוזר לגלם את אגסי ולצידו נראה שוב את מארק סטרונג (מרלין) וסופי קוקסון (רוקסי).

kingsman 01

לא מכבר דווח כי פדרו פסקל, שגילם בסדרה הפופולארית “משחקי הכס” את אוברין מארטל, יצטרף לצוות השחקנים, כנראה בתור ראש השירות החשאי האמריקאי, שהוא המקבילה של “קינגסמן” הבריטי. לצידו של פסקל נראה גם את האלי בארי, בעוד ג’וליאן מור, תגלם את הנבל של הסרט.

עוד שחקנים שיחזרו לסרט, בצורה זו או אחרת, הם קולין פירת’, שגילם את הארי הארט/גלאהד, אשר מגייס את אגסי לשירות החשאי, ואדוארד הולקרופט, אשר גילם את צ’ארלי הסקת’, אחד החניכים הבולטים (והמעצבנים) שעברו את תהליך האימונים עם אגסי.

Kingsman:The Golden Circle, שצילומיו יחלו במאי השנה, ייצא לבתי הקולנוע ב-16 ביוני 2017.

One thought on “צ’אנינג טייטום מצטרף ל”קינגסמן: השירות החשאי 2″”

השאר תגובה