טריילר מלא ראשון ל’העי”ג’ של סטיבן שפילברג על פי רואלד דאהל

הבשורה שסטיבן שפילברג חוזר לביים סרט ילדים/משפחתי הכתה גלים ברחבי האינטרנט. הבשורה שמחה יותר כאשר נודע ששפילברג מעבד את ספרו של רואלד דאהל (“צ’ארלי בממלכת השוקולד”) “העי”ג” (ענק ידידותי גדול) ויעשה זאת תחת שרביט הניצוח של אולפני דיסני. “העי”ג” היא מעשיה מרגשת על ילדה מלונדון שפוגשת בענק שמכיר לה את הצרות והנפלאות של “ארץ הענקים”. לפני מספר חודשים יצא הטיזר הראשון, וכעת מגיע אלינו הטריילר המלא:

הספר יצא לאור לראשונה בשנת 1982 שזו, במקרה או לא, השנה בה ביים שפילברג סרט אחר על ילד שמתחבר לייצור פנטסטי, “אי.טי” חבר מכוכב אחר”. קשר נוסף בין שני הסיפורים הוא התסריטאית, מליסה מת’יסון, שמתה לא מכבר ואשר כתבה את התסריט של “אי.טי.” ושל “העי”ג”.

במרכז הסיפור ילדה יתומה בשם סופי, המתגוררת בבית יתומים באנגליה. לילה אחד, כאשר אף אחד אינו נמצא ברחוב, סופי מתקשתה להירדם ומבעד לחלון החדר רואה יצור ענקי שמסתובב ברחוב. היצור עוצר ליד כל בית ונושף מתוך חצוצרה גדולה לכל חלון. כשמתקרב היצור לחלון בית היתומים סופי מתחבאת מתחת לשמיכה, אך היצור שם לב אליה וכהרף עין נוטל אותה בתוך השמיכה ולוקח אותה איתו. ככה מתחיל סיפור החברות המוזרה.

ה”עי”ג” ייצא לבתי הקולנוע בארץ ב-30 ביוני 2016.

השאר תגובה